Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (194) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baristka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Chciałem wypróbować Nową erę fiata jestem jednak średnio zadowolony. W aucie musi być cicho ciepło i wygodnie.. Mi sporo tego podstawowego komfortu zabrakło.
~globus
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
tu nie mam nic do dodania, jak ktoś wymaga komfortu jazdy jak w limuzynie za 500tys od samochodu który kosztuje jako nowy 38tys to niech sie puknie w czoło
~KusiK
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto jest wykonane z dobrych jakościowo materiałów, nie zdarza się złe dopasowanie elementów. Kilku letnie Punto można kupić za naprawdę rozsądne pieniądze.
~PM
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto kosztowało 39,5 tys. Wersja Dynamic Estiva. W 2008 była to bardzo dobra oferta. Za takie pieniądze nikt nie oferował takiego wyposażenia.
~Lucek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Kupiłem go w promocji. Kupowałem targując się za gotówkę więc jeszcze troszkę zjechali z ceny . Jak za te pieniądze 30 tys wspaniała bryka.A miałem ich dużo.
~Jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Moim zdaniem 5- , w tej cenie nie dostałbym tak wyposażonego autka np. polo czy corsy . Trochę obraz psują te parę drobiazgów co się popsuły.
~krzrag
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Trudno ocenić. Chyba trochę za drogie, Mam na myśli ten konkretny model. Energy 1,4;8V;77KM z ABS, klimatyzacją i innymi pierdołami za prawie 50 tys.
~luki
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jakość jest średnia zwłaszcza z zpasowaniem do siebie materiałów karoserii jak i wnętrza, pocieszam się tym że u konkurencji nie jest wcale lepiej.
~dudi82
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
kupiłem z wyprzedaży rocznika 2006 i za 40 tyś, nie ma na rynku nowego diesla, tylko fiat dał taką cenę. Pozatym w standarcie było wszystko oprócz klimy.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto
6,2
7,6
8,6
~Gqwerty
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Bogate wyposażenie. Nie zdecydowałem się na klimę (4500 PLN). Uwazam, ze jest zdecydowanie za droga, ta manualna powinna być w standardzie.