Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (194) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luki_DG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
w dniu zakupu (grudzień 2006 r.)kosztował 36 tyś. z lakierem metalic za wersję active i myślę, że to była dobra cena, gdyż konkurancja sporo droższa, a w sumie nie wyróżniająca się na tle GP niczym szczególnym, co byłoby warte dołożenia dodatkowych pieniędzy.
~adik
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jaki samochód taka cena, przynajmniej w moim przypadku. Za auto zapłaciłem 38 000 zł. (wersja estiva blue&me). Porównując do innych marek to b. atrakcyjna cena z tak bogatym wyposażeniem. Tylko te niedoróbki. Kontrola jakości w włoskiej fabryce Fiata chyba nie istnieje.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Za 10 tyś można dostać naprawdę dobry egzemplarz. Wersje z silnikiem 1.2 są najtańsze ale to wiadomo, kosztem mocy silnika i komfortu jazdy. Jak ktoś potrzebuje auta na dojazd do pracy/studia to grande nawet z tym 1.2 powinno się sprawdzić.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Za te pieniądze uważam, że samochód warty uwagi. Nie jest to mercedes a klasa (os uwazam ze klasa A to nie mercedes) ale dam 5. Mi się udało kupić egzemplarz zadbany i doinwestowany, ale faktem jest, że nie brałem pierwszego najtańszego z listy ogłoszeń.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie warto. Za 42.000 można kupić inne auto. Bo GP to niestety nie auto. Auto słuzy do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Grande Bubel słuzy do przemieszczania się z punktu A do serwisu. Rasumując: wszystkie drogi prowadzą do ASO.
~Mixa
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wersja kosztowała prawie 50 tysięcy. Udało mi się dzięki zaprzyjaźnionemu dealerowi poważnie zbić cenę, ale mimo wszystko auto jest za drogie; co najmniej o siedem tysięcy. Zwłaszcza że te siedem tysięcy tracimy w momencie wyjechania z salonu.
~Italofan
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
(Auto używane) dzięki pokutujacej opinii o Fiatach dostajemy stosunkowo niedrogi samochód o zaskakująco niskiej (zerowej!) awaryjności. Co widać w ogłoszeniach, jak mało jest sztuk w porównaniu n.p. z francuzami.
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Drogi był, ale jak na ceny konkurencji i wyposażenie to i tak kilkanaście tysięcy zaoszczędziłem. Ale przeglądy w ASO co 30 tys lub dwa lata (gdzie koszt przeglądu to około 500 zł ze wszystkim) są dla mnie wygodne i w miarę tanie.
~Toro
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Odpowiednia.Salony mają wiele upustów i promocji.Kto poszuka i się dobrze rozejrzy trafi autko za niezłą cenę.W wyposażeniu s jest wszystko to co potrzeba by sprawnie się poruszać.Ja nie szukałem jakiś udogodnień. Nie w tej cenie.
~mikim
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Za te pieniądze ciężko coś znaleźć podobnie wyposażonego i jeżdżącego konkurencji. Mimo to auto nie jest tanie. Tyle że konkurencja i tak jest droższa i w zasadzie słabsza. Choć nowe clio i 207ka na pewno znajdą sporo zwolenników.