Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (194) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dziewczyna
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W dniu zakupu (V.2007) wersja warta była 53000 (bardzo bogate wyposażenie). Cena była doskonała do jakości. w tej chwili uważam, że wsadzenie w takie fajne auto tylu zaakceptowanych przez producenta niedoróbek (za słaby do wyposażenia akumulator, lokalizacja alternatora, kabelki / przewody cieniuteńkie, fabryczne wady zamków) znacząco obniża jego jakość i czyni cenę wygórowaną.
~eldik@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Mam samochód z klimatyzacją, elektrycznymi szybami, podgrzewanymi sterowanymi elektr lusterkami, komputerem pokładowym, klimatyzacją, niezłym silnikiem, centralnym zamkiem, sładanym kluczykiem z pilotem i bajerami takimi jak gasnące stopniowo (jak w kinie) światło w kabinie itp - za cenę za jaką u innych dealerów ma się skorupę. I nie musiałam wysłuchiwać, że coś dostaję "gratis".
~robertos amigos
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
inni oferują niewiele lepiej, kazdy ma plusy i minusy, kwestia ile płacisz za to, jeżeli różnice są ok 10-20 tys i więcej to nic dodać nic ująć, po co przepłacać za niewiele lepsze modele, każde auto się zużywa szczególnie na naszych drogach polskich, więc lepiej wybrac auto gdzie z czesciami i serwisami nie będzie problemu, no chyba ze kupujesz auto nowe co 2-3 lata bo masz casch
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
W zakupie jednak ciut drogi, ale już podstawowe wersje to wyposażenie full wypas. Konkurencja odpada (porównywałem). Jedna gwiazdka mniej za te duperele z którymi musiałem się zgłosić do ASO. Ale przynajmniej nie muszę wymieniać całego silnika jak to cichaczem robi Toyota i kreuje się na bezawaryjną markę (przykład dwoje moich kolegów z pracy - corolla i avensis)
~Olsztyniak
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Jako nowy, za drogi ( myślę o portfelu polaka i prestiż auta i producenta )Jako używany, jak najbardziej.A szczególnie z tym silnikiem!!Ceny atrakcyjne, i kupujący na lepszej pozycji.Podobno części tanie ( nie wiem na razie:):)Ubezpieczenie tanie(60%)Mnie kosztuje na razie tylko paliwo.łańcuszek kłopot z głowy, do jakiś 200 tys
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Za 60 tys. miałem do wyboru: albo wypasionego Fiata GP 1.4 Starjet w wersji Dynamic, albo niemal gołego Peugota z podobnym silnikiem 1.4 VVT od BMW. Reszta odpadła w przedbiegach (ciasna, plastikowa Fiesta, jeszcze mniejszy Swift, ociężała, krowiasta Fabia, oraz drogie, tandetne i twarde niczym wóz drabiniasty Polo).
~Mateusz Wieczorek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Trudno byłoby kupić samochód w takim stanie, z takim autentycznym przebiegiem, z polskiego salonu, w takim roczniku, w cenie porównywalnej lub niższej bez wielomiesięcznych poszukiwań. Eksploatacja jest tania, części śmiesznie tanie, jeśli coś może ugryźć, to koszt ubezpieczenia dla młodego kierowcy.
~Hubert
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wbrew pozorom dzisiejsze Fiaty(także grande) to już nie te same ,rdzewiejące autka,co kiedyś.Solidne zabezpieczenie antykorozyjne,trwałe silniki.Dzisiaj wszyscy producenci oszczędzają na czym się da stąd czasami wpadki jakościowe.Fiat nie jest tu wcale gorszy.
~Piterek slask
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
co do ceny i jakosci to jest doskonale, moge rozmawiac z autem ( blue&me) klima, skora na kierownicy i drązku , tyle ze mogliby dac za free dywaniki i kolo zapasowe a nie jakis gowniany zestaw naprawczy gdy kupuje sie auta za 36tys takei rzeczy powinnly byc w standardzie.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto
6,2
7,6
8,6
~FRED.
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Dla kobitek tak jak mojej żonie samochód wystarcza całkowicie . Silnik 1,2 może ciut za słaby ale nikt tym samochodem nie robi szarży lekkiej brygady a i tak jest dosyć zrywny. Z tym silnikiem max dwie osoby jakieś klamoty i można jechać. Więcej jest słaby. Dla mojej kobitki IDEAŁ.