Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (194) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mysz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Warto wydać 42900 (ACTIVE+2 pakiety) Plus za przegądy co 30tys i ładne kołpaki (udają ALU_felgi :), minus za drogie wyposażenie dodatkowe.
~crank1@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
37 tys kupil bym cos uzywanego co sie prowadzi tak samo a nawet gorzej, bo bylo by juz wyjezdzone a tak mam nowe auto i gwarancje na nie
~Mateusz95
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto kupiłem za 9tys z instalacją LPG. Jak za ten rok z takim wyposażeniem to moim zdaniem śmieszne pieniądze.
~michal126
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
O żadnej jakości nie może być tu mowy. Zdecydowanie najgorszy samochód jakościowo na rynku dostępny w sprzedaży.
~Dragon
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Przeciętna cena używki i przeciętna jakość. Mimo, że auto jest wdzięczne to mimo wszystko włosi mogliby poprawić dużo rzeczy.
~pucek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
za tą cene tak wyglądające autko które się świetnie prowadzi a serwis kosztuje grosze moim zdaniem jest świetnie
~Comendanto
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie jest najgorzej ale po upływie 4 lat niektóre plastiki pękają same z siebie, np. kratka na podszybiu, której nikt nie dotyka.
~antyfiaciarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
GP z silnikiem diesla, dobrze wyposażone nie było tanim zakupem. Awaryjność tego egzemplarza dowodzi, że był to zakup nieudany.
~PiciuR
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Dla mnie rewelacja, mam pełne wyposażenie i zapłaciłem 30.000zł za 1,5roczne auto ( moja wersja w salonie 64.000 :-).
~tomek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Za tą cenę kupisz gołą fabię z silnikiem do kosiarki, ewentualnie inny wynalazek z 3 cylindrowym silnikiem o poj. 1,0 l.