Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Super trzyma się drogi. Kiedyś spieszyłem się do pracy i jak jechałem troszkę agresywniej to trzymał się drogi jak by był do niej przyklejony. Przód troszkę za twardy na polskie drogi- dziury itp. Mam wersję ze wspomaganiem. Podsumowując- zawieszenie świetne! Ciut za twarde ale to nie jest taka duża wada.
~tomekk
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
sztywny auto dobrze trzyma się drogi w ostrych zakrętach jest tez dobrze nie przechyla się ma wspomaganie jest też super łatwośc manewrowania zwrotnosć jest duża zużycia części gumowo metalowych ale to normalne i przy silnym bocznym wietrze potrafi bujnoć autem
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Chyba łożyska sie trochę za często psują. Być moze w tej wersji silnikowej przednie amortyzatory mogą byc lekko przeciążone. Chociaż aktualnie jeżdze juz chyba ponad 4 lata bez wymiany i przechodzi kontrole techniczną.
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Przód bezawaryjny, z tyłu już trzy razy wymieniałem prawe ułożyskowienie wahacza (prawy sie nie psuje!!??) i z przodu raz zestaw gumek stabilizatora i drążki (no cóż miały prawo sie zepsuć)
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Wersja ELX, nie ma przechyłów w ostrych zakrętach, prowadzi się jak po "sznurku", zawieszenie sprężyste idealne na nasze drogi, wytrzymałe, bardzo mocne wspomaganie idealne kobiecie, mały promień skrętu.
~JoTiX
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Wedlug mnie drogi trzyma sie bardzo dobrze. Podczas wchodzenia w zakrety z piszczacymi oponami nigdy nie zdarzylo mi sie zeby mna zarzucilo czy cos takiego, mowa oczywiscie o suchym asfalcie.
~braszka
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
problem z tylnym zawieszeniem wyrabiajom sie łożyska w wachaczu i elemeny gumowe naprawa tania zwazywszy na stan ulic nie ma co sie dziwic
~slope1@wp.pl
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
zawieszenie jest bardzo wytrzymałe nawet na polskich dziurach samochód dobrze sie tyrzyma drogi ,opony 195 szer.
~Żubr
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
stuka puka ale mam to gdzieś bo nie zamierzam inwestować w to auto tylko je sprzedać jak najszybciej!!
~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Na razie nie miałem problemów żadnych z zawieszeniem więc nie mogę sie wypowiedzieć .
Fiat Punto I Hatchback