Oceny Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997

Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997

~pita
Fiat Punto I
miałem malucha opla kadeta w dizlu kturego nikomu nie polece bardzo awaryjne auto ,perzota 104 kochane auto jak oddałem go na złom miał24 lata niebrał grama oleju ,renie 18 w bedzynie smok na paliwo a teraz kropka od ponad szejściu miesięcy i jestem bardzo zadowolony prosiłbym więcej komętarzy natemat tego auta bo w necie ciężko co kolwiek wyszukać
~kwaśny
Fiat Punto I
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta, ewentualne zastrzeżenia to korozja tylnej klapy (ponoć normalka w tym modelu), mułowatość silnika od niskich obrotów i moim zdaniem słąby zasięg reflektorów (mam lampy H1+H1)
~Żubr
Fiat Punto I
unikać tego auta chyba że chcesz się toczyć krótkoterminowo za małą kasę
~Bryan
Fiat Punto I
Następny Fiat lub Alfa Romeo może Lancia. Tani serwis i eksploatacja, ogólnodostępne wszystkie części firmowe jak i doskonałe zamienniki, polecam.
~tomekk
Fiat Punto I
puntu mnie i moich znajomych naprawde zadziwiło to dobry samochód
~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Fiat Punto I
Wszystko pięknie tylko części drogie do silnika (narazie awarii nie miałem) a auto ma 275tys przebiegu ale ten model silnika nie był popularny w Polsce,
~Tomi
Fiat Punto I
Fajny miejskie autko na max 3 osoby. Zaparkujesz, oszczedzasz chociaż super wygody z jazdy nie ma za wielkiej ale POLECAM !!
~slope1@wp.pl
Fiat Punto I
moje punto ma ocynkowane blachy także nie zardzewieje
~GREG´S
Fiat Punto I
Jeżeli zmienię auto to tylko na produkt koncernu Fiat i z silnikiem diesla, chętnie multijet.
~jozek z opola
Fiat Punto I
oprucz drobnych napraw elektryki ( opornika odpowiedzialnego za prace wentylatora na pierwszych 2 biegach ) i podniesienia drzwi nie wlozylem ani zlotowki auto za ta cene jest bardzo dobre
Fiat Punto I Hatchback