Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (614) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 751 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbigniew.los@op.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
rozrząd i napinacz po 60 000 km raczej wymuszone, ale zaskoczenie przy pękniętym przewodzie hamulca , całkowity wyciek płynu hamulcowego
~waldeson
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Wymiana przegubów, wymiana wahaczy, wymiana - niestety - uszczelki pod głowicą - i to dopiero po około 110 tys. , 2 razy wymiana pompy wody,
~marek_rz@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Akumulator wymieniony po 1 roku. Przy najwyższym biegu wywala bezpiecznik wentylatora, nie wiem jeszcze czym to pachnie. Klocki po 35tys.
~m.
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
mam auto niecałe 2 lata a wymienołam w nim " chyba wszystko" min. całe sprzegło, amortyzatory, wtryskiwacz, czujnik obtotu wału silnika, cały tłumik.
~sgfh
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wszystkie typowe usterki dla tego auta wystapiły - alternator, akumulator, skorodowana miska olejowa, skorodowany tlumik. Niestety w zimie nie zawsze odpala
~globtdm
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
sprzegło centralka główna przełączniki świateł silnik wycieraczek poma wodna wachacz przód odboje uszczelniacze zaworów skrzynia biegów sprężyny tył
~Sailor
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Mi do tej pory poleciał alternator (to standard w Punto) i wentylator chłodnicy (również standard). Nie jest to ani drogie ani kłopotliwe ale zawsze...
~barys1@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Złamane widełki IV biegu w skrzyni,awarie instalacji elektrycznej(silnik nagle gaśnie,można go powtórnie uruchomić po trzaśnięciu tylną klapą !!!)
~grabers
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Jak na razie owych usterek nie było tylko 2 razy niepokoiła mnie nie gasnąca kontrolka od ukł zasilania, widocznie wszystko już jest OK skoro gaśnie.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback
5,7
6,2
~Tomek
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
także żadnych problemów. Ostatnio pojawiło się nieprzyjemne skrzypienie i metaliczne zgrzytanie w przedniej osi - jeszcze nie bylem w serwisie
Fiat Punto II Hatchback