Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (614) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 751 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadeuss
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
jedynie moduł sterowania silnika który kupiłem nowy po okazyjnej cenie 1200zł a tak to pompa paliwa kupiłem z seicento tylko podmieniłem góre i pasuja za pompe z punta dałbym raz tyle
~roksun
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Nigdy nie mialem awari na trasie albo zebym nie mogl jechac. Slownie przy tym przebiegu tylko raz mi nie odpalil w zimie -22st a aku mial juz swoje lata. Jestm zachwycony!
~zortan
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Brak usterek. Jak się dobrze trafi to można tym samochodem zrobić do 300k km wymieniając jedynie alternator - wada projektowa i części eksploatacyjne - przykłady potwierdzone z L-ek.
~Gluś
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z powodu awarii wentylatora chłodnicy powoli wyparowywała woda z układu chłodzenia w którym utworzył się korek powietrzny- mogło to doprowadzić do zatarcia silnika.
~pork14
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Poważnych usterek brak.Przez 100 000 wymiana zawieszenia przód przy 50tys, tył przy 70tys i tyle chociaż czuję że nie długo trzeba znowu tam \"zajrzeć \". rozrząd przy 80tys
~kamilek04051990@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Do tej pory wymieniliśmy tylko alternator, gdyż pracował przy zbyt dużej wilgotności, natomiast poprzedni właściciel dokonał wymiany rozrządu po około 95 tysiącach km.
~Tomek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wymiana całego rozrządu, uszczelki pod głowicą - 80000km naprawa głowicy (zerwany nowy pasek) - 81000km wymiana panewek, sworzni tłoków, sprzęgła - 100000km
~BartSam
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Poważnych usterek nie było w sumie. Jedynie co to wymiana wspomagania kierownicy i elementów układu kierowniczego na koszt Fiata bo była jakaś usterka fabryczna w partii pojazdów.
~moriar
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Całkiem nieźle, ale czasem potrafi zaskoczyć w niespodziewanym momencie - tylko raz odmówił mi posłuszeństwa i nie odjechał z parkingu (nagła śmierć akumulatora).
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback
5,7
6,2
~www.punciak.go.pl hubimar@interia.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wyciek z pod cewki (oring - wymieniony) o ile to poważne oczywiście, oraz wymiana jeszcze na gwarancji sprzęgła dlatego że się upierałem choć nie chcieli (skakanie przy ruszaniu)
Fiat Punto II Hatchback