Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (1365)

~Grzesiek i Agnieszka
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Bardzo dobry samochód do jazdy miejskiej w trasie silnik 1.2 60KM jest bardzo słaby i nie pozwala dynamicznie wyprzedzać jednak odwdzięcza się małym spalaniem. Samochód kupiłem z 2003 roku był zadbany jednak musiałem wyremontować mu zawieszenie, wynieniłem tylne amortyzatory oraz przednią osłonę przegubu. Po tym zabiegu samochód idealnie przeszedł przegląd. Punto zdobył moje zaufanie ciężką i niezawodną pracą w ciągu miesiąca przejechał 2 tys...
~enricco@wp.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak już powiedziałem polecam te autko każdemu, kto poszukuje czegoś niedużego, typowo miejskiego, ekonomicznego i nie rujnującego budżetu domowego w razie ewentualnych awarii, w dodatku za niewielką kasę.
3,7
~winiary
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Ogólnie lubię ten samochód. Przyjemnie się nim jeździ. Idealnie sprawdza się w miejskich warunkach, do których został stworzony. W trasie też da się nim jechać, jednak trzeba pamiętać o ograniczonych możliwościach silnika.
2,5
~Mateusz
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Małe auto miejskie, szczerze odradzam tą wersję silnikową. Jeśli chcesz koniecznie kupić Fiata Punto, kup benzynową 1.2 - 60 lub 80 koni, na pewno będzie to lepszy wybór. Nie wierz, że diesel zapewni ci oszczędną jazdę - ja się na tym przejechałem.
~Michał
Hatchback 1.8 i 16V 130KM 96kW
Polecam przeczytać cały mój raport, wszystkie podpunkty. Samochód zakupiłem przy przebiegu 108 tys.km z Niemiec w stanie idealnym - zawieszenie, silnik, karoseria, lakier, wnętrze. Punto użytkowałem ponad rok, przejechałem 20 tys.km. Auto pochodzi z 2000r roku i jest maksymalnie wyposażone (navi, zmieniarka, telefon!, pełna elektr., itd, itd ). Jedyną usterką jaką miałem to wymiana termostatu (silnik był niedogrzany) i jest to normalna sprawa...
~mikhael
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
silnik pracuje cicho (wręcz BARdzo!), 60 KM mocy nie każdego zadowoli ale myślę że sceptyków mile zaskoczy. Elastyczny w przedziale obrotów 2500-3500. (Silnik)
3,6
~talasen
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak na Fiata to nie najgorzej.Praktycznie usterki ,które mi się przytrafiały,nie uniemożliwiały jeżdżenia(z wyjąkiem alternatora},ale były.Nie lubię jeździć samochodem, gdy coś nie działa, tak jak powinno i to było dla mnie stresujące.Lubię mimo wszystko to auto, choć uważam ,że Punto I był technicznie lepiej dopracowany.
~hellbitch@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Doskonale! Co tu będe pisał. jest pełna opinia, a tak na szybko. To wygodnie, przestronnie i jak sie dba to niezawodnie. Nie słuchajcie opini ze bubel , jak sie robi przeglądy i nie wjeżdża autem w gnojówkę to jest miodzio niezawodne. A drobiazgi to jak w każdym aucie. Poza tym za moją rekomendacje niech posłuży fakt że sprzedałem swojego punto II 1,2 8v i kupiłem... Punto tyle że sporting 1,4 16v ale mam go zbyt krótko by coś powiedzieć.
3,8
~Myszak
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jest ok. Dotychczas czesto zmienialam samochody. Przy Punto zostane na dluzej.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mdx15@o2.pl
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Bardzo przyjemny samochodzik, trochę słaby silnik, ale dla młodego kierowcy prawie wszystko jest za słabe :) Dobrze się prowadzi, zawieszenie jest dość twarde i przez to pewne, ale nie jest przesadnie niekomfortowe. Ekonomiczny, serwis i części są tanie i o dziwo nie psuje się co chwilę wbrew obiegowej opinii. Typowy wół roboczy, no może wołek, a przy tym bardzo wdzięczny w eksploatacji.
Fiat Punto II Hatchback