Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xawer
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Z tyłu nie ma za wiele miejsca ale i tak jest w miarę wygodnie, nie jest w końcu kombi, więc nie mogę wymagać zbyt wiele. Jeśli chodzi o tył, to mam takie swoje zdanie na ten temat, gdybym chciał przewozić osoby lub jakś ładunek, to kupiłbym kombi oczywiście, sami możecie sprawdzić ile razy w roku przewozicie kogoś z tyłu, 3 czy 5 razy ? Świetny dla dwóch osób, wystarczający dla czterech.
~grabers
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Jeżeli chodzi o przód to nie mam zastrzeżeń.Ja mam 176 wzrostu i za moim fotelem nie ma rewelacyjnej ilości miejsca na nogi.W grande Punto prawdopodobnie to poprawili zmniejszając bagażnik.Coś kosztem czego niestety nie jest to limuzyna.
~tmb28
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu ok. Z tyłu za kierowcą lepiej nie siadać - za pasażerem jest jako tako miejsca jak podsunie swój fotel do przodu. Osoby powyżej 185 lepiej niech usiąda z przodu. Duży bagażnik
~Grzyws
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Z przodu miejsca jest pod dostatkiem zarówno dla kierowcy i pasażera. Niestety z tyłu, wyższe osoby mogą narzekać na brak miejsca na nogi.
~Olek oolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Jeździłem wsześniej seicento wieć teraz odczówam większe wnętrza Punto. Jeśli chodzi o miejsca na tylnej kanapie ciasnota, to sa miejsca dla dzieci.
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
dobry z plusem - z przodu rewelacja - zwłaszcza nad głową (koszmar w clio), z tyłu, gdy ja siedzę - to już dla małych osób tylko (na kolana).
~Piotrek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Ze wzgledu na przynależnośc do segmentu małych samochodów szału niema ale 4 osoby w dluższą trase też nie powinny nażekać
~autofan-Żory
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
mam 188 cm wzrostu i za kierownicą siedzę wygodnie,z tyłu trochę brak miejsca na nogi i na głowę muszę uważać ;ogólnie dobrze
~Damian
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Ludzie wysocy (tak od 180 cm w gore) moga narzekac na lekki brak miejsca na nogi po obu stronach kierownicy. Beda im sie obcierac.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~namork
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
dla kierowcy o wzroście do 1.80 cm ok. powyżej przydałoby trochę więcej miejsca. Ale ogólnie jest dobrze. W końcu to klasa B.
Fiat Punto II Hatchback