Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.9 D 60KM 44kW 1999-2010 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wreith
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
1.Wymieniałem jakieś gumy w przednim zawieszeniu - koszt 100 zł z robocizną. 2. Raz (dzięki sąsiadowi-imbecylowi sierocie parkingowej) musiałem przy mrozie ok. -20 pokonac spora zaspę zmrożonego lodu i krawężnik. Było sporo intensywnego manewrowania i wyłączyło się wspomaganie. Po ogrzaniu w garażu działało bez zarzutu. 3. Jedna plamka rdzy która przez 3 lata nie powiększyła swojej średnicy. 4. Odklejające się końcówki listew ochronnych na...
~yanoo
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Skorodował mi układ wydechowy. Rok po kupieniu odpadł mi tłumik środkowy, a rok później końcowy. Całe szczęście nie daleko od domu. Szybko wybijają się drążki kierownicze. Kierownica już 4-5 miesięcy po ustawianiu zbieżności nie zgrywa się z kołami. Zapiekła się kostka od światła mijania. Mechanizm wycieraczek z czasem opada - ja podwiązałem na gumce od majtek i chodziło 8 miesięcy.
~kazik
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
AUTO KIEPSKO WYKONANE, USTEREK BYLO BARDZO DUZO I JUZ NIE WSZYSTKIE PAMIETAM NP: SAM SIE OTWIERA SCHOWEK, WECHANIZM WYCIERCZEK SIE ROZPADŁ, MODYFIKATOR PRZEPLYWU POWIETRZA NOTORYCZNIE SIE PSUJE I JUZ NIE CHCE MI SIE GO WYMIENIAC, WYCIEKI OLEJU Z SILNIKA, PO WYJEZDZIE NOWYM AUTEM Z SALONU PO 13 Km odlaczyl sie przewod plynu chlodzacego i wszystki plyn wylecial no i auto wrocilo do serwisu
~Mateusz
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Nietrwałe zawieszenie - OK, ale koszt jego naprawy woła o pomstę do nieba. Zarówki przepalające się 2x do roku? Nawet w maluchach tak nie było. Koszt wymiany żarówki w ASO - 60 zł :) Generalnie warto zaprzyjaźnić się z mechanikiem lub ASO, rożne duperele będą non-stop zachęcać do odwiedzin.
~xxdd
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
no cóż fiat jak fiat to nie mercedes !!!! psuć się będzie ale części w cale nie są takie drogie a jeżeli ktoś zadba to nawet najgorsze auto długo będzie się sprawować dobrze
~pioter:)
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
co do drobiazgów to tak jak pisałem wyżej trzeszczą różnego rodzaju plastki... ...a no i w moim wypadku ponieważ jest nisko zawieszony należy uważać na wysokie krawężniki itp.
~rafał
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
doświadczyłem tylko zerwania linki ręcznego, padnięcia przekaźnika wspomagania i musiałem wymienić wężyk przelewowy. Kosztowało to razem 25zł.
~bolo
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Sprężynka w zamku drzwi kierowcy. Cięgno wycieraczki. Gdzieś piszczy, gdzieś trzeszczy ale można samemu sobie z tym poradzić.
~tomms3
Na razie nic nie mogę powiedzieć gdyż posiadam autko od 3 miesięcy
~kris
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Ogólnie w porządku.Musiałem zrobić wyciek oleju z pokrywy v biegu.
Fiat Punto II Hatchback