Oceny Fiat Punto II Hatchback 1.9 D 60KM 44kW 1999-2010

Fiat Punto II Hatchback 1.9 D 60KM 44kW 1999-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto II Hatchback 1.9 D 60KM 44kW 1999-2010

~yanoo
Fiat Punto II
Może trafiłem na felerny egzemplarz, ale ten silnik wcale nie jest niskoawaryjny - jak mówią. Częsci w porównaniu z innymi wersjami silnikowymi - droższe, albo dużo droższe. Częstym problemem są wycieki, o czym szerzej poniżej, zarówno oleju jak i płynu chłodzącego. Karoseria była w dobrym stanie jak kupowałem, po 3 latach jest tragedia - lewy próg i tylne nadkole mocno zjedzone, spód klapy bagażnika mieni się na rudo. Auta nie garażuję, ale...
~Wreith
Fiat Punto II
Miałem wersję ELX z klimatyzacją, kilkoma poduszkami powietrznymi, wspomaganiem CITY, ABS. I w tej konfiguracji to doskonałe, niedrogie auto miejskie. Co prawda bez porywających osiągów, ale w środowisku do którego było projektowane spisywało się wspaniale. Dało się zaparkowac wszędzie
2,5
~Mateusz
Fiat Punto II
Małe auto miejskie, szczerze odradzam tą wersję silnikową. Jeśli chcesz koniecznie kupić Fiata Punto, kup benzynową 1.2 - 60 lub 80 koni, na pewno będzie to lepszy wybór. Nie wierz, że diesel zapewni ci oszczędną jazdę - ja się na tym przejechałem.
~pawelg5@wp.pl
Fiat Punto II
jest w super stanie poza tymi uszczelniaczami, pozatym nic nie nawalalo np amortyzatory sa od nowosci nie wymieniane a chodza jak nowe nie planuje sprzedawac tego samochodu w najbliszym czasie jak bede zmienial nie wykluczam ze to bedzie fiat koniecznie diselek.
~xxdd
Fiat Punto II
Osobiście uważam że autko jak na swoją cenę i rocznik jest super i ciężko kupić lepsze auto z tego samego rocznik w takiej cenie
~fs
Fiat Punto II
Autko uważam za udane. Tanie w eksploatacji i póki co nie sprawiło problemów. Raz w zimie tylko poddało się, innym razem wyniknął problem z rozrusznikiem, ale odłączony był tylko kabel od masy

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pioter:)
Fiat Punto II
ogólnie jak na pierwsze ałtko dla młodego człeka....fajne i godzne polecenia....bardzo ładny wygląd....
~driver
Fiat Punto II
autko ogólnie sprawne tylko jak sie cosik popsuje to części do tanich nie nalezą, ale ogolnie rzecz biorąc nei ma autka idealnego, wiec jak ktoś zamierza kupić punto z silnikime diesla to polecam,
~MATI$$
Fiat Punto II
jezdzi mi sie calkiem dobrze, auto jeszcze nigdy mnie nie zawidolo, silnik oszczedny, choc moze o nie najwyzszej kulturze pracy, ogolnie polecam
~marcus
Fiat Punto II
MIAŁEM NADZIEJĘ NA NOWĄ JAKOŚĆ FIATA KUPUJĄC SAMOCHÓD -a to tylko reklama ,teraz mówą to samo
Fiat Punto II Hatchback