Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW 1999-2010 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~magazynier
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Welur, klima, elektryka szyb i lusterek, fabryczne 6 głośników + skrzynia basowa (!) w bagażniku a do tego rewelacyjny silnik w 9-letniej nierdzewnej budzie za w sumie 15tys. Jeśli szukasz małego auta do miasta ale z odrobiną luksusu za niewielką kasę to dobrze trafiłeś. A jesli masz przewlekłe problemy z erekcją ew. lubisz prężyć się przed piszczącymi, kisiel-w-gaciach-mającymi 15latkami a po bułki do sklepu musisz jeździć 5 metrowym...
~dukalakomaro
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
pomimo ze w stosunku do innych punciakow cena byla wysoka to biorac pod uwage bardzo bogate wyposazenie, niski udokumentowany przebieg i mlody rocznik cena tego autka jest smiesznie niska dodac moge ze znajomi kupili kiedys punciaka i wykorzystywali go jako samochod, ktorym jezdzili i dowozili materialy budowalne na budowe, sa z niego bardzo zadowoleni i czasami zachodzimy w glowe jak to mozliwe ze ten samochod tyle przetrwal i dalej...
~mdx15@o2.pl
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Kupiony za 14000, gdybym chciał go teraz odsprzedać dostałbym niewiele mniejszą kwotę. Za podobną cenę niewiele można znaleźć podobnie wyposażonych samochodów (klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka itd.) z takim przebiegiem i w tym roczniku. Serwis jest tani, tak samo części, nawet w ASO (niektóre części oryginalne są tańsze niż zamienniki!).
~Maciej
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
W życiu nie kupiłbym nowego, nie pamiętam kwoty zakupu z salonu, ale była absurdalna jak na tamte czasy, klasę samochodu i, szczególnie wtedy, kiepską renomę marki. Zakup używanego to już inna para kaloszy, tutaj uważam stosunek cena/jakość za rozsądny, szczególnie na tle znacznie droższej konkurencji o rodowodzie niemieckim.
~MC
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
65 tys. brutto do dużo, ale za te pieniądze dostaje się naprawdę fajne auto z dobrym wyposażeniem (odsyłam na stronę Fiata, bo za długo by trzeba wymieniać); a poza tym - na szczęście - płaci firma
~ScOOrK
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Benzyny są tanie jak barszcz. Takie jak mój 2x droższe. Za to w użytkowaniu są o wieeeeeele tańsze. Nie jestem fanem Diesla. Jestem jego antyfanem, a mimo to polecam TEGO diesla.
~Gosia
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Taki egzemplarz warty jest każdej ceny. Spalanie super, autko jeździ bez zastrzeżeń.
~percent
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Za te pieniądze nie mogłem chyba lepiej trafić jeśli chodzi o wiek i przebieg samochodu.
~gregocz
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Z tym silnikiem najlepsze auto miejskie z tego rocznika w swojej cenie.
~kornel174@o2.pl
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Nabyłem autko w rozsądnej cenie od znajomego i za te pieniądze jest OK dla tego 5.
Fiat Punto II Hatchback