Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW 2010 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek_słupsk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
W zimie zamarza zamek w bagażniku. Nie można otworzyć ani pilotem ani ręcznie. Po pierwszych przymrozkach przymarzły piankowe elementy pod pokrywą silnika i po otworzeniu się rozerwały. Spryskiwacze przedniej szyby skierowane pod wycieraczki. Klamki w tylnych drzwiach ciężko się otwierają jakby za chwilę miały się ułamać.Nieszczelne połącznie zbiornika spryskiwaczy i rurki wlewowej (cieknie na połączeniu). Łatwo uszkodzić przedni zderzak przy...
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Tutaj widzę problem ze spasowaniem elementów karoserii. W ASO zwróciłem uwagę na to, że szczelina między szybą drzwi tylnych a zgarniaczem wody (zew. uszczelką) jest zbyt duża i woda leje się do wnętrza samych drzwi. Odpowiedź, którą uzyskałem położyła mnie na łopatki: to zamysł konstruktorski. Wewnątrz są odpływy odprowadzające wodę na zewnątrz...
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Pomimo bardzo ładnego stylistycznie kokpitu, jakość wykonania fatalna. Większość elementów skrzypi trzeszczy. Ostatnio pojawiło się w moim egzemplarzu jakieś styropianowe popiskiwanie. W ciepłe dni tylne drzwi skrzypią (3 krotna interwencja serwisu), brak możliwości otwarcia tylnych drzwi gdy jest ciepło.
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Jest tego multum, odpadające nawiewy (błąd montażu fabryczny), przecierające się nakładki na pedał sprzegła, skrzypiące ograniczniki drzwi, odpadające elementy gumowe na podszybiu, kruszące sie plastikowe detale pod maską (trzymak podpórki maski). Taktoone psują ogólne wrażenie.
~arseniq
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
wiadomo - Audi czy BMW to to nie jest i nawet nie spodziewam sie po Evo takiej jakości chociażby wykonania wnętrza ale jak za te pieniądze i porównując do konkurencji to nie ma lepszego samochodu!
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
raczej niewiele usterek: przepalony kabel od głośnika, szybko zużywające się klamki, szybko zużywające się emblematy FIAT na masce i klapie bagażnika.
~m
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Poraz drugi zaświeciła się kontrolka \"skontroluj silnik\". Przyczyną może być instalacja gazowa. W serwisie brak naprawy, kasowanie błędu.
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Drobnych usterek nie miałam - chyba kupiłam "szczęśliwy egzemplarz" albo to kwestia dbania.
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Nic. Tylko za często go musze myć :)
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
8,4
7,6
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Póki co tylko parujące kierunkowskazy - drobiazg.
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d