Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW 2010 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Myślę, że Evo to bardzo dobry wybór. Są dużo droższe od zwykłych grande punto i może się wydawać, że nie warto dopłacać, ale wnętrze w Evo jest na prawdę nieźle zrobione. Przeskok we wnętrzu między grande a evo to co najmniej epoka. Bardzo fajny miękki materiał na desce i ciekawe wzory tapicerki robią robotę. Opierając się na moim egzemplarzu - bardzo polecam!
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
O zgrozo na tle konkurencji nie wyglądało to źle... Albo mamy odjechanego z cenami VW Polo, albo koreańskie wynalazki, typu i20, które może mają troszkę lepszą cenę, ale jak drzwi gną się w palcach przy otwieraniu, a fotele nabierają plastyczności (kiepski stelaż) jak siada w nim drobna kobietka, to ja jednak wybieram FIATa.
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Szczerze mówiąc, uważam, że samochód jest zdecydowanie za drogi zważywszy na fakt, co sobą prezentuje. Może i jest atrakcyjny dla oka, ale za najmniejszą "pierdołę" trzeba słono dopłacić. Przykład - korek wlewu paliwa na kluczyk nie jest w standardzie.
~pablo946@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
moj model kosztowal 53 tys.w cenniku z racji tego ze mam vipa to kosztowql duzo mniej... Gdybym zaplacil normalna cene to bym sie poszedl ze szczescia powiesic
~arseniq
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Polecam - Fiat wprowadził nową jakość w swoich samochodach i piszę to pomimo tych usterek jakei mi się przytrafiły a które ujawniły się już 2 dni po odebraniu samochodu..
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Cena mogłaby być niższa dla kogoś kto nie negocjuje. Ja negocjowałam i nie zapłaciłam ceny salonowej (choć nabyłam go w salonie)
~Sante Bass Punto
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Za te pieniądze nie da sie kupić bardziej opłacalnego samochodu w tej klasie. Porównajcie sobie chociażby wnętrze Evo i Fabii xDD
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że w swojej klasie Punto Evo ma najlepszy stosunek jakość/cena.
~sławek_słupsk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Mógłby być tańszy, ale wszystkie samochody mają ten problem.
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Fajny samochodzik, w przystnępnej cenie. POLECAM!
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d