Lista ocen Fiat Qubo (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wwrodarczyk
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Jak na 4 m-ce i 2000 km niezawodność 100%, niestety drobiazg zaprowadził mnie do serwisu balachrskiego, źle zamocowane drzwi ocierały o futrynę zdzierając lakier, podobno w salonie niezauważyli podczas przegląu przedsprzedażnego, takie pierdoła, ale 1 dzień bez auta był.
~Konrad
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16v 95KM 70kW
Sporo drobiazgów. Zamek kanapy tylnej nie zatrzaskiwał, schowek przedni po wymianie filtra kabinowego już nigdy nie został ustawiony tak ładnie jak fabrycznie.. Trudny dostęp do podświetlenia nawiewów - 2 godziny pracy żeby wymienić głupie lampki.
~ppp
Qubo Seria 1 1.4 77KM 57kW
Jak wspomniałem odpowietrzenie układu zbiornika - ale to raczej wada. Miałem jedną, zgłosiłem na gwarancji nieprawidłowo działające przełączniki elektrycznych szyb (zdarza się, że daje w dół, jedzie do góry i odwrotnie)
~otto
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16V 75KM 55kW
Dwa razy padło Blue&Me (dobrze, że na gwarancji) czasem wariuje komputer pokładowy. Wskaźnik temperatury bardzo rzadko przekracza 1/4 skali. Ponoć tak ma być.
~Futułapka
Qubo Seria 1 1.4 77KM 57kW
W ciągu 2 lat była 1 usterka- zapiekła się śruba przy koszu na koło zapasowe i nie dało się go ani podnieść ani opuścić do końca.
~Michał
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
często szwankujące zawieszenie. Natomiast po 130 tyś. km brak jakichś większych usterek.
~wojtlip@op.pl
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16V 75KM 55kW
Narazie niec sie nie dzieje.Jak na fiata,to sukces.Fiat sie zmienil na lepsze,to widac.
~Clark_Griswold
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Z Panami z ASO znam się już z widzenia ale póki co to nie jest duża zażyłość ;-)
~MateuszDW
Qubo Seria 1 1.4 77KM 57kW
Przy 6 tys. km. brak, co będzie później, zobaczymy : )
Dziennik kosztów dla Fiat Qubo
10,1
~Radosław Skrzepij
Fiorino Qubo 1.4 77KM 57kW
Jak na razie usterek BRAK, oby tak dalej ;)