Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (257) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 420 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr M. - miasto Łódź
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jeśli kupować używany to najlepiej z przebiegiem poniżej 50 tys., chociaż silniki powinny bezawaryjnie przejechać 200-250 tys. km - są to dobre, sprawdzone konstrukcje Fiatów 127 (0.9) i 128 (Zastava - 1.1).
~sis
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Samochod kosztowal mnie w calosci z ubezpieczeniem i rejestracja 30000. Po Cinquecento daje się odczuc znaczny skok jakosciowy (moc silnika, przyspieszenie). Jednak samochod ten szybko traci na wartosci.
~milka
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ostatnio pocieszyliśmy się , kiedy okazało się , że roczna Toyota Corolla znajomej ( za 65 tys) rdzewieje bardziej (i to na całości karoserii!) niż nasze maleństwo ( starsze i za 22 tys).Trochę nam ulżyło.
~Wojtek C.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Pewnie trochę za drogi biorąc pod uwagę wielkość samochodu i jego wyposażenie, chyba najbardziej "opłacalna" jest wersja podstawowa, parę dodatków winduje cenę auta do nieprzyzwoitego poziomu.
~DirkDiggler
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dla każdego coś miłego. Jak ktoś lubi wypasione małe autka polecam wersję Abarth z klimą , skórą, ABSem itd. Cena salonowa ok 37tys zł. Jak ktoś woli z drugiej strony to wersja Actual powinna być OK.
~gruszki4@buziaczek.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ja kupiłem za 21 600 w 2002 roku - to było coś! I te raty: 3zł dzienie i masz auto. Teraz kosztuje chyba o zgrozo - 25 000 zł!!! Na pocieszenie pozostaje pakiet z klimą za 1500 i promocyjne dmuchane poduszki.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Koszty napraw wyniosły podczas dotychczasowej eksploatacji po zsumowaniu blisko 60% ceny, jaką zapłaciłem za auto przy jego kupnie (auto było używane).I chyba nie wymaga to komentarza.
~HEINEKEN 2
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Za 25000 zł. to niezłe autko, no wiadomo to fiacik, ale uważam że warto kupić nowe na gwarancji niż tani złom. Koszt ostateczny na pewno mniejszy i spokojniejsza bezstresowa jazda :)
~PC7
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Czego ludzie oczekują od samochodu za 22tyś ? Najmniejszy samochod na rynku i najtanszy w chwili obecnej. Przesiadlem sie z CC i nie zaluje, zrobilbym to samo.
~SOSIU
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Najlepsza relacja jakosc/cena spośród autek klasy "small". Ogólnie za pieniądze jest to doskonałe autko godne polecenia kazdemu kto duzo przemieszcza sie po miescie
Fiat Seicento Hatchback 3d