Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (257) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 420 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anitako
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Cena jest calkiem przystepna, przynajmniej byla. Jakosc? Moglaby byc tkanina na drzwiach zamiast sztucznego tworzywa i listwa przy drzwiach zalozona staranniej...
~kopaczowie@tlen.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na auto z poduszką, centralnym zamkiem, elektrycznymi szybami, alarmem, klimatyzacją i innymi gadżetami, oraz niezależnym zawieszeniem wszystkich kół samochód jest w dobrej cenie
~gandalfbialy
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Cena nowego samochodu jest jednak trochę za wysoka. Gdyby mieściła się do 20 tyś. była by adekwatna i samochód ten byłby bardziej popularny. Szczególnie wśród kobiet.
~janek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
przejechałem w 4 lata ponad 100 tys. km- żadnych napraw, tylko standardowe przeglądy, denerwują mnie słabo się ściągające pasy i trochę mało jest miejsca dla pasażerów
~Stewe
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Polecam samochód można kupić w dobrym stanie za małe pieniądze lecz jeżeli kupujemy to tylko jednostka 1.1 i chyba nawet bardziej udana jest wersja SPI
~Brodziu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
za te pieniądze nie otrzymamy bezobsługowego auta :) na szczęście części jest od grona i do tego tanie. dlatego oceniam ten stosunek na DOBRY.
~bakazar
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Za kwotę, za którą można kupić średniej jakości rower można nabyć całkiem fajny samochód ( o ile się posprawdza i powymienia co trzeba)
~Kamol
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
wydaje mi się że autki za te pieniążki godne polecenia... oczywiście pod warunkiem że traficie na zadbany egzemplarz i później sami o niego dbacie :))
~BARTNEW@02.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
wszystko fajnie tylko czemu na bocznych drzwiach w seicento zastosowano ceratopodobny plastyk? tu projektant przesadzil, poza tym w pozadku
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
8,1
~amigorodrigo
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
polecam. ceny przegladow i czesci zamiennych sa bardzo atrakcyjne. jakosc moze nie jest najlepsza ale czego sie spodziewac po malutkim autku do miasta.
Fiat Seicento Hatchback 3d