Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (257) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 420 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej p
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
kupilem w 2007 roku w lato rocznik 2003 z elektryka/szyb, centr. zamkiem, alarmem, radiem, za 10000 pierwszy wlasciciel bezwypadek pelen aso - potwierdzony w serwisie carservis wawa 1szego sierpnia. i za ta cene mam super niezawdny i oszczedny samochodzik, ktorym podrozuje glownie moja malzonka( sam mam bmw 7 e32) i jestem z niego berdzo bardzo zadowolony. uwazam ze za ta kase jest to najrozsadniejszy wybor za te pieniazki w tej klasie....
~MIM
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bardzo dobry. Ale nie kupowałbym nowego jedynie używany ,można znaleźć prawdziwe perełki, gdyż samochody te sa często użytkowane przez kobiety (praca-dom-zakupy - max prędkość 60km/h). Warto też zastanowić się nad kupnem tego samochodu nawet z większym przebiegiem ale wówczas zwrócić uwagę czy takie części jak amortyzatory, chłodnica, bak, tłumik, alternator były robione bądź wymieniane wtedy samochód powinien posłużyć jescze ładnych parę latek.
~Milex
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Kupiłem uzywany i wydaje mi się, że zapłaciłem bardzo uczicwą cenę jak na to co dostałem. Ekspolatacja też nie jest zbyt kosztowna (części są tanie w porównaniu z innymi samochodami tej klasy) Jedynie apetyt na paliwo mogłoby być trochę mniejszy... ale jeśli się już wyczuje smaochód (i nauczy panować nad emocjami ;p) to można i tą statystykę dopasować troszkę do możliwoći swojego portfela :)
~stresu@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
...jeżeli kupić to 3 letnie(najmniej stracimy na wartości).Patrząc obiektywnie nowy Sejcz kosztuje z opłatami i jakimiś dodatkami ok.30 tyś. Trzeba wybrać czy kupić za tą cenę nowego Sejcza czy używane inne( np.Corsa.Polo czy Fiesta). moim zdaniem najlepiej kupić 3 letniego Sejczka KONIECZNIE PRZEROBIĆ NA GAZ(jeżeli nie ma) a za resztę pieniążków pojechać np.na dobre wczasy:-)
~pucekk@gmail.com
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
jeżeli chcesz mieć w miare młode, zwinne i ładne autko do miasta, a szpanerstwo w ogole do ciebie nie pasuje, to za ta cene w tej klasie nie znajdzie się nic lepszego.owszem, mozna kupic matiza za 5tyś ze wspomaganiem, absem i gazem, ale co z tego jak wiecej bedzie stal w warsztacie nic jezdzil po drogach.. po za tym fiat to fiat i bardzo go lubie :)
~toto
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Przy małych przebiegach auto przjemne (zwłaszcza jak sie ktoś przyzwyczai do kiepskiej skrzyni i dziwnych pedałów). Niestt z racji tego, że to fait i do tego tani o auto trzeba dbać więcej niż o inne. No i w vanie to wyposażenie, którego nie ma... nawet licznik przebiegu dziennego jakoś padł ofiarą oszczędności. "Editione speciale...." :(
~BOSKI
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ceny sa dobre za te samochody tylko z jakoscia jest gorzej proponuje zakupić dobry sprzęt audio i nie wsłuchiwać się mocno co skrzypi lub stuka po prostu te autka mają duszę i mimo wielu swoich wad sa sympatyczne i dają wiele radości z urzytkowania pozdrawiam wszystkich uzytkownikow sejow i zycze wszystkim szerokiej drogi
~mars
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na takie auto nie ma czego wiecej wymagac. Dobrze spisuje sie w miescie i tylko w nim, na trasie jest juz za slabe. Moze byc dobra alternatywa jako drugi samochod w rodzinie. Generalnie w trakcie calego uzytkowania oprocz rzeczy, ktore trzeba wymienic zwlasza jezdzac po miescie nie mialem zadnych powazniejszych problemow.
~marcin
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Gdybym miał kupić żonie - w porządku, może być. Oczywiście nie nowy - jego cena (27000PLN - grudzień 2004) jest absurdalna. Na szczęście jest bogata oferta używanych, jeżdżonych malutko, przez kobiety, szanowanych, serwisowanych a ASO. Jako podstawowy samochód w rodzinie lub środek transportu poza miastem - nie zdaje egzaminu.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~cvx
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ogromny plus dla seicento. Ceny zakupu i części są po prostu śmieszne. Amortyzatory komplet 4szt za 200zł, wahacze 60zł, kompletny tłumik od kolektora do końca 90zł, sprzęgło 130zł. Części karoseryjne to także groszowe sprawy. Dla studenta wymarzony samochód:)
Fiat Seicento Hatchback 3d