Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kopaczowie@tlen.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na auto z poduszką, centralnym zamkiem, elektrycznymi szybami, alarmem, klimatyzacją i innymi gadżetami, oraz niezależnym zawieszeniem wszystkich kół samochód jest w dobrej cenie
~gandalfbialy
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Cena nowego samochodu jest jednak trochę za wysoka. Gdyby mieściła się do 20 tyś. była by adekwatna i samochód ten byłby bardziej popularny. Szczególnie wśród kobiet.
~pit
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ciekawe jaki będzie Gingo - bo jeżeli pozostaną przy takiej samej jakości, to pozostanie dożucic więcej grosza na lepszy pojazd z wyższej półki i nie włoski wóz
~janek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
przejechałem w 4 lata ponad 100 tys. km- żadnych napraw, tylko standardowe przeglądy, denerwują mnie słabo się ściągające pasy i trochę mało jest miejsca dla pasażerów
~PR-S
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Biorąc pod uwagę że fabrycznie nowe Seicento kosztowało w granicach 25 000 zł, a dzisiaj można znaleźć egzemplarze za 1000 zł, to cena = jakość.
~Grzegorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zależy czego się oczekuje. Jeśli potrafi się coś naprawić samodzielnie, a w tym samochodzie takie umiejętności się przydają, to mogę polecić.
~Stewe
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Polecam samochód można kupić w dobrym stanie za małe pieniądze lecz jeżeli kupujemy to tylko jednostka 1.1 i chyba nawet bardziej udana jest wersja SPI
~Milo1995
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dziś w miarę zadbane Seicento kosztuje od 2.5 do 5-6 tys. zł. Model \"600\" jest, rzecz jasna, coś niecoś droższy. To wydaje się być uczciwa cena.
~Brodziu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
za te pieniądze nie otrzymamy bezobsługowego auta :) na szczęście części jest od grona i do tego tanie. dlatego oceniam ten stosunek na DOBRY.
~Tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochód niby tani, ale reasumując koszty napraw to lepiej sobie uzbierać i kupić inny samochód lub za te same pieniądze starszy samochód ale nie seicento