Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smuek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
włoskie wykonanie pierwszych wersji zadowoliło każdego użytkownika później to już były składanki z róznych częsci stad te usterki przy minimalnych przebiegach
~HEINEKEN 2
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Za 25000 zł. to niezłe autko, no wiadomo to fiacik, ale uważam że warto kupić nowe na gwarancji niż tani złom. Koszt ostateczny na pewno mniejszy i spokojniejsza bezstresowa jazda :)
~Lord19_PL
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
w sumie za tą kase można by kupić jakąć inną fure, ale za to starszą gdzie trzeba coś wymieniać remontować, to jakieś plastiki trzeszczą, Czy się opłaca hmmmm wątpie
~porno_pasterz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
niskie koszty eksploatacji i stosunkowo duza niezawodność (chodzi mi tu o poważne awarie uniemożliwiające dalszą jazde) powoduje że że seicento zasługuje na ocene dobrą!
~tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
za mojego maluch zaplacilem 3500zl co bylo dobra okazja wraz z modyfikacjami 5800zl warto warto warto co do jakosci to najgorsza nie jest mimo szarych plastikow
~Marcin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
naprawde za niewielkie pieniadze mozna miec dobrze wykonane auto i calkiem przyzwoita jakosc wbrew temu co mowia sfrustrowani "fachowcy" i wlasciciele "wysokiej" klasy niemieckich aut
~Marek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kupilem nowy i nigdy wiecej tego nie zrobie! Jest frajda bo; nowy pachnacy fabryka i gwarancja na 2 lata, ale mnie na to nie stac narazie:) Koszty utrzymania bardzo niskie!
~Sergiusz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Był to najtańszy samochód na rynku (ok. 21 tyś) i w sumie to pojeździłem nim trochę po mieście, na trasie, na wakacje (jeszcze nadal jeżdzę) i psów na nim nie wieszam. W sumie OK.
~Marcin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kupiłem samochód jako nowy i dziś nowego fiata już nie polecam ponieważ wartośc spada zaskakująco szybko.Teraz żal mi go sprzedawać.Pachnie nowością a kosztuje jak zurzyty
~Użytkownik seicento
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Udany egzemplarz wart jest swojej ceny dla osoby która pokonuje niewielkie dystanse i jest w stanie wykonać we własnym zakresie przynajmniej część czynności serwisowych.