Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aniol
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bardzo tani w zakupie i eksploatacji samochód miejski. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Bardzo niskie opłaty u ubezpieczycieli (Generalli ma podpisaną umowę z Fiatem i dają świetne warunki).
~pasta
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Owszem jest to tansze auto od np nissana micry ale jak bym mial jeszce raz wybierac to wolal bym dorzucić te 2-3 tys i miec autko o wiele pewniejsze i spokojnie jezdzic i sie nie martwić co sie zaraz zepsuje
~grzegorz
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na wygody, które oferuje samochód to cena jest trochę za duża. Ale jak się uda kupić używkę niezbyt wyeksploatowaną to polecam. Wszystko co może się popsuć to karoseria - czyli można ocenić od razu.
~stankoa1@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Używane jest dosyć drogie w porównaniu do innych marek.Wyposażenie w Seicento nie powala na kolana. U konkurentów jest znacznie lepiej. Ale Seicento myślę, że jest bardziej ekonomiczne w eksploatacji.
~uzyszkodnik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
auto w rodzinie jest od nowosci . porownujac cene nowego do jakosci jaka oferuje kiepsko . ale teraz kiedy ma juz kilka latek , wart jest ok 6000zl , to uwazam ze stosunek bardzo korzystny
~Piotr M. - miasto Łódź
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jeśli kupować używany to najlepiej z przebiegiem poniżej 50 tys., chociaż silniki powinny bezawaryjnie przejechać 200-250 tys. km - są to dobre, sprawdzone konstrukcje Fiatów 127 (0.9) i 128 (Zastava - 1.1).
~sis
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Samochod kosztowal mnie w calosci z ubezpieczeniem i rejestracja 30000. Po Cinquecento daje się odczuc znaczny skok jakosciowy (moc silnika, przyspieszenie). Jednak samochod ten szybko traci na wartosci.
~Trabant
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nowe Seicento? W życiu!!! Za ponad 20 tyś zł. można mieć używaną , naprawdę super bryczke. Jak komuś sie podoba, można zainwestować w 3-letniego fiata, chociaż i tak właściwie nie jest wart swojej ceny.
~milka
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ostatnio pocieszyliśmy się , kiedy okazało się , że roczna Toyota Corolla znajomej ( za 65 tys) rdzewieje bardziej (i to na całości karoserii!) niż nasze maleństwo ( starsze i za 22 tys).Trochę nam ulżyło.
~andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Gdy go kupowałem kosztował w wersji YOUNG 20800 zł,ja z paroma dodatkami zapłaciłem 22400 i uważam ,że wtedy była to cena do zaakceptowania bo przecież był to okres,że nie było tylu promocji co teraz