Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~prym
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ogólnie dużą zaletą są niewielkie koszty zakupu, ubezpieczenia, cześci i eksploatacji. Mnusem natomiast sieć serwisów Fiata kóry karze sobie słono płacić za przeglądy licząc wysokie koszty robocizny
~Wojtek C.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Pewnie trochę za drogi biorąc pod uwagę wielkość samochodu i jego wyposażenie, chyba najbardziej "opłacalna" jest wersja podstawowa, parę dodatków winduje cenę auta do nieprzyzwoitego poziomu.
~piotr
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
samochód tani, ale biorąc pod uwagę usterkowość wcale nie jest tani w utrzymaniu; mnie uratował fakt, że mam mechanika w rodzinie; inczej rozstałbym się z moim fiaciorem dużo szybciej;
~DirkDiggler
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dla każdego coś miłego. Jak ktoś lubi wypasione małe autka polecam wersję Abarth z klimą , skórą, ABSem itd. Cena salonowa ok 37tys zł. Jak ktoś woli z drugiej strony to wersja Actual powinna być OK.
~gruszki4@buziaczek.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ja kupiłem za 21 600 w 2002 roku - to było coś! I te raty: 3zł dzienie i masz auto. Teraz kosztuje chyba o zgrozo - 25 000 zł!!! Na pocieszenie pozostaje pakiet z klimą za 1500 i promocyjne dmuchane poduszki.
~GRG
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na niekorzyść jakości - dobrze wyposażony powinien kosztować 16 tyś. Ale tu można podjąć debatę z góry przesondzoną o zbyt niskich (ogólnie) dochodach lub zbyt wysokich cenach wszystkich aut.
~Mikrus.
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nie ma lepszego do 1500-2000zł. + można kupić Sejka od 1 właściciela z polskiego salonu w tych pieniądzach i mieć pewność że to realny przebieg a nie jak te Niemcole :D
~tomek1731
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Jakość średnia - cena niska, co oznacza fantastyczny stosunek jakość/cena. Nikt (Fiat) nigdy nie wmawiał nikomu o jakimkolwiek prestiżu produkcie lifestylowym. Małe twarde autko.
~sajmony
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Uważam, że cena na model który kupowałem trochę za wysoka, ale było to w czasach gdy nowych samochodów sprzedawano jeszcze sporo i nie było takich promocji jak teraz.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Koszty napraw wyniosły podczas dotychczasowej eksploatacji po zsumowaniu blisko 60% ceny, jaką zapłaciłem za auto przy jego kupnie (auto było używane).I chyba nie wymaga to komentarza.