Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jsobczak@poczta.okay.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
eksploatuję model "Suite" -stąd zwiększone zużycie paliwa w czasie używania klimatyzacji, ale tak ogólnie to jezdzi się w miarę dobrze, zresztą gdzie u nas można jezdzić dobrze po naszych "drogach" po tej zimie, tylko na AUTOSTRADACH.
~Krzychu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ceny nie są wysokie. Za egzemplarze w dobrym stanie lub od tzw. dziadka można już kupić za około 2000-2500 zł więc uważam, że ten samochód jest jak najbardziej wart tych pieniędzy zwłaszcza jak ktoś szuka taniego wozu do pracy itp.
~Michał
Van 1.1 55KM 40kW
zalezy czego się szuka jako samochod do pracy np dla listonosza polecam w 100% zwlaszcza vana jednak trzeba poszukać dobrego egzemplarza ponieważ duzo tych vanów jezdziło prawie do śmierci w firmach ale 7l lpg na 100km przemawia
~Ryhu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nie wiem czemu ten samochód cieszy się tak dużym powodzeniem. Jedyną jego zaletą jest łatwość parkowania. Sprzedałem dziada i ludzie się o niego zabijali, nie rozumiem dlaczego. Pewnie tak jak ja kiedyś myślą że małe jest oszczędne.
~Wanted_X
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Hmmm w sumie tanie auto,ale niktorzy dostaja na glowe i zadaja astronomicznych sum a haslo "Seicento z LPG", za ledwo stojace na kolach ruiny. Za to koszt zakupu bardzo szybko sie zrekompensuje w kosztach eksploatacji.
~mmbruno
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tu też dam dobrze, bo części do tego auta są tanie, również pełno jest zamienników, i jazda na gazie również jest tania, bo w jedną osobę zwłaszcza stosując eko jazdę można zejść na prawdę poniżej 6 litrów na 100 km.
~Lancer1990
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Za tą cenę nie znajdziecie nic lepszego. Tanie, ładne auto które jest młode i spala stosunkowo mało do aut w porównywalnych cenach. Mając do wyboru stare VW, BMW czy Seaty uważam że rozsądny wybór z kupnem Seicento.
~aQQ
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Patrząc z poziomu nabywcy,dziś wolałbym kupić większy pojazd z LPG np. 2-3 lata starszego golfa,mondeo, czy tojotkę ...z nawet trzykrotnie większym (ale pewnym!!)przebiegiem... od pewnej osoby, za to wygodniejszego i przestronnego.
~Piti
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mimo usterek-bardzo fajne autko. Ceny części zamiennych niskie. Łatwy w naprawie. Jak już coś się zepsuje, najczęściej da się to tanio naprawić. Na pewno trzeba unikać egzemplarzy po większych stłuczkach (czytaj:powypadkowych)

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wołek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Super - cena nowego ok 27 500 - czyli wtedy chyba najtansza propozycja na rynku. Autu niczego nie brakuje - niska cena wynika chyba z gabarytów :) Jakość jest dobra, a silnik 1.1 może dostarczyc radości z jazdy. Polecam