Lista ocen Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr_MDJ
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być, nie trzeba się schylać zastanawiać. Schowki są pojemne i praktyczne. Istnieje możliwość złożenia tylnej kanapy tak jak do samochodu z kratką( max długość rzeczy wynosi wtedy 180m), jeżeli złożymy normalnie i przesuniemy fotel pasażera max do przodu można przewozić przedmioty do 195m). Auto kupione było w najtańszej wersji. Jako ekstra dodatek posiada 1 poduszkę powietrzną i kąplet dywaników ( autentycznie...
~tsz026@o2.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Ciężko mówić o ergonomii przy tym \"natłoku\" funkcji w Sienie. Wszystko jest na miejscu. Świetnym rozwiązaniem są w Sienie światła, gdzie wszystko mamy w drążku kierunkowskaza, to sobie cenię. Fatalną pomyłką jest brak zegarka fabrycznego, który jest wart ledwie 30 zł.
~Phoenix505
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
To auto nie miało nic wspólnego z ergonomią. Każda podróż tym autem była dla mnie wyzwaniem szarpanina ze skrzynią biegów w połączeniu z niewygodnymi fotelami oraz beznadziejnym zawieszeniem dawały o sobie znać.
~SS
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Wszystko na miejscu i pod reka. Brakuje mi jedynie drugiego schowka od strony pasazera, zamiast tej pseudo-dziupli, z ktorej wszystko wypada podczas jazdy.
~Darus tir.urzet@interia.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Materiały użyte we wnętrzu wersja EL, są nie najlepsze.. kierownica, gałka biegów szybko się \"wycierają\", kratki nawiewów rozlatują.
~republikanin8
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjnie, pod ręką. Po chwili jazdy wiesz co gdzie jest i odnajdziesz nawet po ciemku.
~Tomek z Warszawy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
O.K. Choć ten samochód powinien mieć już obowiązkowo wspomaganie. Waży tonę. Ja problemów nie mam ale żona się męczy.
~ZibiW
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Ładna deska rozdzielcza, wszystko na swoim miejscu. Jednak materiały mogłyby być lepsze. Ale jak to Fiat.
~KazJerzy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Przy moim chorym kręgosłupie fotel kierowcy o wiele wygodniejszy niż w Jecie lub Corolli.
~JacoAutocentrum
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
wszystko pod ręką, szkoda ze klimy nie było, ale sterowanie przyciskami oki.