Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (365) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 512 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~og_witaj@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
w ziemi zamarzły mi zamki, ale wszyscy widzieli co wyczyniało Lazio Rzym w Krakowie więc nie powinno być to zaskoczeniem. Ma zato tyle zalet i jest tak sympatyczny, że trzeba mu to wybaczyć. W 40 stopniach pz czuł się za to świetnie.
~Adam
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak na Fiata bardzo dobrze wykonany elektryczne szyby lusterka klimatyzacja w moim przypadku panorama, wnętrze też nie wygląda źle niema aż tak dużo tandetnych plastików jak w przypadku Punto.
~Szalan13
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Za tą cenę można kupić kilka podobnych samochodów, jednak dla spokojnych kierowców, którzy nie lubią jazdy sedanami lub kombiakami, ale cenią sobie przestrzeń i komfort jazdy polecam tylko i wyłącznie Stilo
~Tomasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jeśli chodzi o samochód używany - rewelacja. Wiem, że jako nówka nie miał wzięcia, bo był za drogi. Na rynku wtórnym auto marzenie (cena/jakość). Można trafić naprawdę dobre egzemplarze.
~marcin
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Cena nowych samochodów w salonie w tamtym okresie była jakimś ponurym żartem. Obecnie używane są dość tanie. To chyba jeden z tańszych diesli w tej klasie, a przytym jeden z najmniej zawodnych.
~MM
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Egzemplarze kupowane z polskiego salonu zwykle nie mają takiego wyposażenia jak te z zagranicy ale też ryzyko majstrowania z elekktorniką jest znikome. W przypadku fiata lepiej nie ryzykować w tym temacie
~vip
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
w tym miejscu powiem tak jesli mialbym kupic samochod i ktos by zaproponowal mi golfa to nawet gdybym mial pewnosc ze stilo bedzie sie psulo a golf nie, to i tak kupilbym stilo. ale stilo sie nie psuje
~Paweł
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód wart jest swojej ceny - wykonanie wnętrza, linia nadwozia (tu duży plus), wyposażenie, silnik (tu też duży plus), zawieszenie itd. Może zniechęcać niebieski znaczek Fiata... zupełnie niesłusznie.
~grzeh0
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W tej wersji wyposażenia cena dość przyzwoita, ale jeżeli Wasz czas to też pieniądz, pomimo darmowego udostępniania samochodów zastępczych przez ASO, usuwanie usterek dużo mnie kosztuje.
~tony33@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Pierwsze modele były naprawdę drogie, ale kilkuletnie autko można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. miałem zamiar kupić inne auto, ale z tym wyposażeniem Stilo było bezkonkurencyjne i napewno nie żałuję.
Fiat Stilo Hatchback