Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (365) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 512 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sub
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
bardzo dobry stosunek jakości do ceny, kupiłem auto jako używane, za rozsądną cenę, z podobnym wyposażeniem i w tej klasie innego bym nie dostał raczej
~oiom
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
gdy kupowałem Stilo za diesla(przeważnie 90 KM) i wyposażenie u konkurencji zapłaciłbym od 10000 do 20000 więcej, rachunek był więc prosty
~fotokrak@op.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Za tak bogate wyposażenie i przyjemność z jazdy cena jest OK, szczególnie na rynku samochodów używanych, niestety trzeba się liczyć z wizytami w serwisie
~czarekem
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Za taką cene lepiej kupic toyote albo nissana. Ciekawe, żę polska Policja wpuściła się w takie maliny. Będą non stop robić zawieszenie!!!!
~Mefik
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat stosuje elastyczną politykę cenową, można wynegocjować spory rabat nawet 10tys.zł za tą wersję. Duża klasa jak na tak wyposażone auto.
~MichalMichal
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Samochód zdecydowanie warty swoich niewielkich pieniędzy, nie jest to ideał ale jak na swoje lata i to co oferuje jest rozsądną opcją.
~m
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Te auta są wręcz śmiesznie tanie, przy ich wygodzie i całkiem dobrze skomponowanemu zawieszeniu warto się zainteresować.
~Jaskotel
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Za tę kasę warto. Auto jest w miarę nowoczesne ale generalnie obarczone jakimiś potencjalnymi naprawami drobiazgów.
~Heniek75
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Wydaje mi się że jest całkiem nieźle. Ceny części nie zwalają z nóg. Za kpl rozrząd zapłaciłem 400 zł. Klocki i tarcze na tył 258 zł.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback
6,3
~Karol
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Nowe Stilo kosztowało blisko 70 tys. zł. Po 13 latach cena spadła o 90%. Za niewielkie pieniądze może mieć dobrze niezawodne auto.
Fiat Stilo Hatchback