Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macciek@gazeta.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
i tu zaczynaja się problemy: miałem juz wymiane parowników lamp przednich, wymiana kierunkowskazów bocznych bo zalane były wodą, w zime komputer warjuje a serwis twierdzi że to normalka:), a ostatnio bo zamontowaniu bagażnika zaczął mi dach przeciekać ale juz usterke usunęli.
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Żadnych problemów z żarówkami ani z zaparowywaniem reflektorów. Trochę sprzęgło skrzypiało (serwis wyleczył) jedna z opon zimowych okazała się wadliwa (serwis wymienił) podkładki przy drzwiach zardzewiały (serwis wymienił)
~MACA
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Tylko zaparowały mi reflektory i migacz boczny.Serwis reflektory uszczelnił w 1 dzień,migacz wymienił i mam od 3 m-cy spokój.Na drobiazgi nie narzekam,teraz większość marek jest podobna.
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Od nowości był dbany i nie było większych problemów. Awarii od nowości uległ system domykania szyb przy zamykaniu oraz odpada zaślepka przy klamce od drzwi pasażera z tyłu (wewnątrz).
~janosik ale z pomorza
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
komunikaty w komputerze pokładowym non stop. są bardzo irytujące , a wystarczy zmienić akumulator na odpowiedniej mocy i problemy znikają na zawsze. warto to zrobić.
~arturroo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
lusterka - do wymiany, klamki - plastik słabej jakości, przepalające się za często żarówki, zbyt wrażliwy komputer (kilka razy włączył niepotrzebnie tryb awaryjny)
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
po 30.000 km wyminiłem (na gwarancji) oba łaczniki stabilizatora. Poza tym drobne problemy z elektroniką przy niskich temperaturach, ale samochód nie odmówił nigdy posłuszeństwa
~Zbyszek, zm@northstar.com.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
trochę skrzypią drzwi, chyba źle spasowane bo gdzieniegdzie ocieraja lakier, przełącznik kierunkowskazów cięzko pracuje do góry, wychodzi dywanik spod progu
~Franz Maurer
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Choroba wieku dziecięcego - przepalające się żarówki świateł mijania - naprawiona po wymianie wiązki kabli wg. Service News.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
7,3
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jedyne co to pękła sprężyna od górnego schowka w desce rozdzielczej i nie blokuje się po otwarciu. Jedyny drobiazg.
Fiat Stilo Hatchback