Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW 2001-2006 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~YAMAKASI
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Z powodu mojej nieuwagi uszkodzilem uklad kierowniczy (pekl slimak) jednak z powodu niechlujstwa serwisu zostalo uszkodzone pare waznych elementow elektroniki zwiazanych z przyciskami na kierownicy (spirala pod poduszka powietrzna) po wyslaniu pisma do Bielska cala wtorna naprawa zostala zalatwiona bezgotowkowo. Przy kazdej waznijeszej naprawie w ASO FIATA polecam spisanie z ASO listy rzeczy uszkodzonych aby potem nie wmawiali ze to czy tamto...
~arti
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
ja osobiscie mialem kapitalny remont silnika przy 150000 ale nie winie za to samochodu ani silnika - jak kupilem auto to nie wiedzialem ze pije hektolitry oleju. trzeba lac ok 300ml/1000km co miesci w danych producenta 1l/1500km!!! dlatego uwazam ze odstepy serwisow podane na co 18000km sa totalnie nierealistyczne bo wlasnie stanie sie to co u mnie - mialem kompletna ksiazke serwisowa na co ok 18tys km a jako ze kupilem samochod po-flotowy to...
~Robert 88
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
zasadniczo po roku uzytkowania auta nic ma wiekszych usterek, procz paska na alternatorzy ktory po prostu spadl i ulegl poszarpaniu. ale czy to powazna awaria? i z ciekawszych rzeczym u mnie np zabraklo smaru w polosce. natomiast po wizycie w warsztacie rozebraniu jej i nasmarowaniu wszystko jest w porzadku, u znajomego natomiast po wielu latach zepsula sie przekladnia kierownicy, uzywana to koszt okolo 400 zł wraz z zalozeniem.
~kawa
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Przez 16lat eksploatacji stilo zawiodło raz gdy uszkodził się akumulator ciśnienia w skrzyni. Usterka była na tyle poważna że z wielkim trudem można było wrzucić jakikolwiek bieg, ale można było autem jechać w trybie awaryjnym.
~Sebastian
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Poważne usterki w tym samochodzie wynikają tylko i wyłącznie z nieodpowiedniej eksploatacji samochodu, np wymiana płynu w selspedzie czy też w silniku co rok, nie pamiętając o tym awarie gotowe.
~BP
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Pamiętamy, że choć to nie Ferrari to jednak wciąż mamy do czynienia z włoskim autem sportowym i dbamy o nie odpowiednio - zero poważnych usterek. Nie próbowałem i nie radzę próbować innego podejścia.
~Weathers
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Na razie jeszcze mnie nie zawiódł. Raz dostałem ostrzeżenie w postaci komunikatu "loose connection" które udało się naprawić poprzez poprawę styków kostek komputera i akumulatora.
~Piotr
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Hm no nie wiem czy to poważna usterka ale dwa razy robiony dół silnika przy tak małym przebiegu to nie jest normalne
~anonim001
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Zdarzaly sie, ale nigdy nie na tyle, zeby unieruchomily auto na trasie.
~sylwesters7
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
jedynie czasami przywiesi się termostat
Fiat Stilo Hatchback