Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW 2001-2006 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Weathers
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Moim zdaniem Stilo wypada tu dobrze. Mocny silnik, bogate wyposażenie, wysoki komfort podróżowania zamknięte w nadwoziu hatchbacka. Nie zawiedziemy się pod warunkiem, że nie szukamy sportowca - są szybsze auta za te pieniądze, są też bardziej rozwojowe. Ale za całokształt ocena może być tylko bardzo dobra.
~Robert 88
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
ja moje autko zakupielm juz za 12tys w opcji ze skora, 3drzwiowe nadwozie, po zalozeniu gazu calosc wyszla 15tys, przy cenie paliwa gaz zwrocil sie po 12tys kilometrow, za taka cene nie ma auta tak wyposazonego, z takimi ladnymi osiagami a do tego naprawde przykuwajacego uwage.
~anonim001
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Zle - aczkolwiek jakbym wybral bardziej popularny silnik to pewnie byloby lepiej. Moja mama posiada ten sam model, ale z silnikiem 1.6 i rocznik 2004 i poza drobnymi usterkami, ktore latwo usunac nie ma wiekszych problemow.
~kawa
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Pod tym względem stilo rozkłada rywali na łopatki, w tej cenie dostaniemy co najwyżej niemieckiego konkurenta z silnikiem w najsłabszej odmianie w podstawowej wersji wyposażenia.
~Kovi
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Ceny na te auta sa rewelacyjne, czy kupicie za ta kase auto tej klasy tego rocznika tak wyposazone i tak dobrze jezdzace? Napeno nie polaczycie tych wszystkich cech u konkurencji.
~YAMAKASI
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Auto nie przecze bylo bardzo drogie, ale otrzymujemy za te pieniadze swietne osiagi opakowane w spaniala stylistyke. Tanie czesci i ich ppowszechnosc to wielki atut.
~Andrzej
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Używane można kupić naprawdę nie drogo, należy szukać zadbanego, bezwypadkowego egzemplarza bez selespeeeda a użytkowanie tego auta nie zrujnuje nas.
~BP
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Wszystko zależy od historii konkretnego egzemplarza. Tak czy inaczej trudno znaleźć w tym przedziale cenowym tak dobrze wyposażony samochód z takimi osiągami.
~arti
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
oceniam sam kupiony jako urzywany nie da sie kupic za ta cene auta innej marki o podobnej specyfikacji - a awaryjnosc to tylko mit
~Sebastian
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Za tą cenę trudno o lepszy samochód z podobnymi osiągami i wyposażeniem.
Fiat Stilo Hatchback