Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 (70)

~Marcus
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Cały czas łudzę się, że to już ostatnia usterka i nie mam serca go sprzedać
~jaras
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Najmocniejszy punkt tego samochodu. Fiat wyprzedził Niemców i Japończyków w dieslach o lata świetlne. (Silnik)
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Mocny, ekonomiczny (6l srednie a wiekszosc w miescie) niemal bezusterkowy. (Silnik)
3,6
~Maro
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Stylistyka auta podobała mi się kilka ładnych lat temu więc gdy przyszedł czas zmiany na większe zakupiliśmy Stilo w kombi... i miłe zaskoczenie ogrom miejsca, dość wygodne, ergonomiczne. JTD dość fajnie się zbiera i osiągi jak dla mnie przyzwoite - spalanie bajeczka. Jednak... jednak Stilo i JTD (może to wyjątek) ale na dzień dobry po zakupie padła mi sprężarka - koszt z wymianą 1500 zł także .. także... no i elektryka lampka lampką podparta...
~Jacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik dynamiczny aż miło,ale silniki Fiata mają generalnie bardzo wysokie noty.Spora moc i ładne przyspieszenie (Silnik)
~mario
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
auto oceniam dobrze,gdyby było ono wyciszone bardziej to powiedziałbym ze jest świetnie,ale ten fakt przyprawia mnie o lekkie zdenerwowanie
3,8
~dom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
pierwszy i drugi bieg troche krótkie, natomiast trzeci bieg jest już super (Skrzynia biegów)
~PiotrPWPK
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
daję 5 za elastyczność i moc, kultura pracy jest troszkę poniżej ale 4 to już za mało (Silnik)
~Fuh Tax
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
kupiłem ten samochód na taryfe od pierwszego własciciela przebieg potwierdzony fakturami zrobiłem przez 4 miesiace 5tys km co zrobiłem to wymieniłem tarcze i klocki pzód z firmy kraft koszt 290 wymiana 0zł bo sam robiłem łaczniki stabilizatora z meyle hd koszt 120 wym 0zł zazrzad z pompą 690 orginał wymiana 180 to lepiej orginał słyszałem ze paski contimental (zamienniki lubią strzelac) paasek mikro+ napinacz koszt 150 wymiana 0 bo przy...
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
6,4
3,3
~Piotr
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto swietne w zamyśle, natomiast diabeł tkwi w szczegółach i tu Stlio wypada słabo, gdyby nie drobiazgi, które jednak irytują i zmuszaja do stałego zainteresowania byłoby naprawdę dobrze
Fiat Stilo Kombi