Lista ocen Fiat Stilo (429) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 590 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek z Sosnowca
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
prócz zawieszenia które nie zawsze wytrzymuje stan naszych dróg to super. Miałem wcześniej inne auta i częściej bywałem na serwisie. Może was zaskocze ale najgorzej było z Golfem IV
~Krzysztof - Polska południowa
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
na gwarancji wymieniłem nagrzewnicę, części zawieszenia, teleskopy tylnej klapy, podkładkę wytłumiającą drgania silnika. malowana tylna klapa( lakier odchodził)
~fotokrak@op.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
permanentnie siada wariator faz rozrządu (typowa alaria dla FIATA, LANCI i ALFy) nie mogą sobie z tym poradzić od lat i niestety padła skrzynia (brak 4 biegu0 ŹLE
~sikl0
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Poza elementami, które się zużywają (maglownica, reduktor, tarcze, klocki itp.) wszystko okej. Auto nie ma problemu z większymi usterkami.
~Tomir
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
wymiana sprzęgła ale daje wcześniej znać o sobie wiec spokojnie można to sobie zaplanować co prawda koszt z robocizną to około 1650 zł z olejami itp
~Jaskotel
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nie ma takich. Prosty silnik, dobrze współpracuje z sekwencyjną instalacją lpg. Uniwersalne auto . Można nim jeździć w trasie i po zakupy czy do roboty.
~P&M
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
podczas polskeigo lata zaplonęła mi część elektryczna alternatora -wianek? czy cos takiego, po powrocie z trasy, całkowite koszty naprawy 420zł,-
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nigdy to auto nie zatrzymalo mnie na drodze,zadnych powaznych usterek mimo duzego przebiegu,Wymienilem rozrzad ale to nie uznaje za usterke
~krzysiekk
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Uszkodzona pompa sprzęgła - ledwo dojechałem, awaria alternatora. Co ciekawe nie zepsuło się nic ze świętej trójcy diesli: turbina, wtryski dwumasa.
~Rafał
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Zaraz po zakupie trzeba było wymienić sprzęgło, ale to część eksploatacyjna...tylko jego cena...sprzęgło + koło dwumasowe 2700 z robocizną.