Lista ocen Fiat Stilo (429) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 590 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~k_aziol@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
rozszczelniony układ chłodzenia...na szczęście tylko się pocił i płyn wyciekał bardzo powoli. ponieważ byłem za granicą musiałem dolać wody(około 1 l na 5000 km) więc spokojnie mogłem przyjechać do kraju i naprawić usterkę w swoim serwisie
~Zbyszek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Na razie nie mam zadnych problemow. Mam tylko uwage dla przyszych uzytkownikow: Po 20 000 wymienilem olej na Mobil 1 (wczesniej Selenia 20K), ale to byla chyba pomylka, poniewaz zauwazylem lekki pobor oleju (na Selenii bylo OK, nie bral oleju w ogole).
~kawa
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Przez 16lat eksploatacji stilo zawiodło raz gdy uszkodził się akumulator ciśnienia w skrzyni. Usterka była na tyle poważna że z wielkim trudem można było wrzucić jakikolwiek bieg, ale można było autem jechać w trybie awaryjnym.
~Nacięty_na_diesla
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ma się co psuć... fiat+elektryka+diesel = problem:) Trzeba się liczyć z drogimi naprawami diesla - albo nam się uda że przez czas użytkowania nic się nie wysypie albo wszystko na raz, ale tak jest w każdym samochodzie.
~Robert
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wyrwałem prawą półoś. Mój błąd. Poza tym to w sumie nic. 185k przebiegu i do silnika nie zaglądane, zawieszenie jeszcze produkcyjne. W sumie to tuleje tylnej beli poleciały, ale w jedenastoletnim aucie mają prawo.
~Artur
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
1 usterka która go unieruchomiła - skrzynia biegów. Tylko jedna, ale poważna i kosztowna, dlatego tylko 3 gwiazdki. Koszt: 1300 zł. Po zastanowieniu to nic w porównaniu do dzisiejszych diesli - więc w sumie dałem jednak 4 gwiazdki :)
~von Paulus
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Od samego poczatku miałem problemy z układem elektrycznym - począwszy od kontrolek na desce (choinka), poprzez ciągłe gaśnięcie na wolnych obrotach, aż po awarię komputera, która chyba właśnie zakończyła żywot tego autka :(
~tkd
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Łączniki stabilizatora przy 80tys Licznik odmówił posłuszeństwa przy 80tys Poduszka zawieszenia silnika 100tys Termostat padł przy 105tys Tuleje tylnej belki 120tys Sprężyna przedniego zawieszenia pękła przy 125tys
~ACextreme
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Jak na razie prawie 10 000km i żadnej awarii poza dwoma żarówkami. Wszystko działa dobrze. Czasem w zawieszeniu coś stuknie, ale nie kwalifikuje się to jeszcze do naprawy, a jeszcze nigdy nie było zawieszenie ruszane.
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Miałem poważną usterkę hamulców w czasie wakacji - zapiekły się. Kilka napraw klimatyzacji - na gwarancji. Kilka łączników stabilizatora - ale to tania naprawa. Trudna wymiana żarówek - po lewej stronie tylko w serwisie. Bez sensu.