Lista ocen Fiat Stilo (457) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ria
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
To chyba największy minus tego auta ale głównie przez szklany dach który przy większych prędkościach daje o sobie znać i trzeba rozkręcać radio. Modele bez "Panoramy" są na pewno sporo cichsze ale za to w lato mam namiastkę kabrioletu. Na tylnej kanapie słychać dodatkowo szum z kół i brak odpowiedniego wygłuszenia bagażnika.
~krzysiekk92
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Głośno robi się powyżej 130 km/h jednak jest to poziom hałasu w pełni do zaakceptowania. Na pewno nie ogłuchniemy. Troszkę słychać zawieszenie, nawet wtedy kiedy jest nieuszkodzone. Mówię tu szczególnie o amortyzatorach-nawet przy niecałych 20% zużycia słyszymy ich działanie. Dobra jakość systemu audio w wersji Dynamic.
~LesiO
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Oj lipa i lipa a nawet lipa.... nie mam porównania z innym autem w tej klasie ale silnik dość głośno pracuje i w środku też jest głośno jak dla mnie, a dwa pozostałe diesle cicho pracują pomimo starszej konstrukcji silnika ale sama kabina jest po włosku wyciszona... (pozostałości po 126p zadomowiły się w fabryce fiata na stałe)
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
W aucie podczas podróżowania panuje miła cisza. Dobrze tłumione są odgłosy zarówno pracy zawieszenia jak i silnika, tyko podczas wyprzedzania (wysokie obroty) oraz jazdy z prędkością powyżej 120-130 km/h robi się słyszalnie głośniej, ale jazda z prędkością 130 nie męczy i hałas nie jest nadmierny, można normalnie rozmawiać.
~ottor@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Czasem stuki tylej półki ale to uroda wszystkich hatchbacków jakimi po naszych tragicznych drogach jeździłem, mimo to nigy więcej sedana, chyba, że jako trzeci samochód do celów reprezentacyjnych. Mogłaby być lepsza izolacja od hałasów zewnętrzynych. Opony Brigestone takie sobie, szumią. Polecam Yokohamy, mam w Mikrze, są bezgłośne.
~tomek tnxxx@wp.p
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
znow tragedia na zewnatrz jak umierajacy diese tragedia nie wiem chyba moj chodzi glosniej niz inne nie wiem dlaczedgo w serwisie tez nie wiedza w srodku jednak slychac ze jest glosno moze ktos dojdzie dlaczego auto ma 40000przebiegu i na hamowni wykazalo 0 zluzycia wiec nie wiem co jest po chipie nic sie nie zmienilo
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Na biegu jałowym początkowo zastanawiałem się dlaczego mi silnik zgasł, teraz już się przyzwyczaiłem. Na niskich obrotach silnika nie słychać, od 3000 zaczyna być słyszalny (zobacz wyżej), ale przy dużych prędkościach i tak bardziej słychać opływ powietrza (3000 obrotów to na VI biegu prawie 120 km/h), ale nie jest to męczące.
~Tosterkovsky
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Diesel jednak ma o wiele mniejszą kulturę pracy od benzyniaka. Jednak podczas jazdy nie czuje się większej różnicy. Jedyne co, to przy skywindow\'ie od +90km/h zaczyna być słyszalny pędzący wiatr (przy rolecie to od 100km/h). Jednak nawet cicho włączone radio potrafi wszystko wytłumić ;)
~tkd
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Mimo obaw jeżeli chodzi o klekot diesla to mi nie przeszkadza. Po wymianie poduszki zawieszenia silnika dla mnie jest bomba! Nie ma drgań, nie ma hałasu. Tym którym jest głośno polecam wymianę poduszki zawieszania silnika o której wspominałem. Podczas jazdy z większymi prędkościami też jest w porządku.
~wwwilu
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
wyciszenie mogłoby być kapkę lepsze, przy większych prędkościach wszystko huczy i buczy. ja przywykłam, ale dla niektórych może to być lekko dekoncentrujące albo przerażające. plastiki trzeszczą i na to trzeba być gotowym, szczególnie przy jeździe po nierównościach.