Lista ocen Fiat Stilo (457) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek G.
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Z zewnątrz na wolnych obrotach ledwo go słychać, w środku nawiew na trzecim biegu zagłusza silnik zupełnie - dobrze ze jest obrotomierz :-) W czasie jazdy słychać głównie szum opon i wiatru (lub muzykę), można rozmawiać półgłosem. Powyżej 4 tyś. obrotów silnik już słychać wyraźnie.
~Weathers
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Można się spierać, że na 5 gwiazdek zasługują tylko limuzyny marek premium, ale porównując Stilo z autami tej samej klasy ocena musi być bardzo dobra. Jazda autostradą z rozsądną prędkością nie męczy, można rozmawiać bez podnoszenia głosu
~Cenioormo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Tutaj fiat mógł się bardziej popisać i wygłuszyć silnik troszkę lepiej. niestety wibracje delikatne jak i buczenie to normalna sprawa dla stilo ale denerwująca, poradziłem sobie z tym kupując dodatkowe maty wygłuszające które wygenerowały dodatkowy koszt.
~P&M
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
wszystko oki, do ok 130km/h potem halas sie wzmaga, lusterko wsteczne dostaje drgan, ni i dziwnie szumi szyba przedniego pasazera, nie wieje, a szumi, podobnie ma mój kolega i jego teść :) moze to taka konstrukcja, w kazdym bąć razie jest to wku#jące
~bodzio33
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak stoję na światłach z włączonym radiem to mam wrażenie, że zgasł silnik. Jak ruszam to go słyszę i fajnie mruczy. Super mruczy. I to mi nie przeszkadza. Powyżej 130km słychać więcej opony i robi się leciutki szum. Napiszę tak: daj Boże tak wyciszać auta!
~kamil
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Dla jednych jest super innym się nie podoba. Wszystko to kwestia poprzedniego auta którym się jeździło. Jak dla mnie jest w porządku aczkolwiek ludzie mają różne wymagania. najlepiej pojechać przed kupnem na jazdę testową zamiast później narzekać.
~bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo dobre. Mimo, ze to diesel, to jest lepiej niz w poprzednim aucie (astra G benzyna), nierownosci wybiera cicho, szumy oplywajacego powietrza nie sa uciazliwe. Czasem sobie cos zatrzeszczy w desce rozdzielczej (najczesciej przy zalaczonym ogrzewaniu)
~PBajax
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tu moje największe zaskoczenie. Przy 130 km/h można swobodnie rozmawiać bez konieczności podnoszenia głosu. Dla przykładu w Toyocie Avensis z 2002r byłoby to niemożliwe. W aucie jest naprawdę jak na FIATa i tą klasę cicho.
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Jadąc w trasie mam wrażenie, że jadę benzyniakiem a nie dieslem. W miarę cichy jednak nawet po rozgrzaniu między 1800 a 2000 obrotów jest głośno. W pozostałym zakresie obrotów nie można narzekać. Na pewno cichsze niż TDI :]
~ottor
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Uważam, że tu powinno być lepiej. Z jednej strony niby dość cicho jak chodzi o dźwięki z zewnątrz, ale izolacja od komory silnika taka sobie. Zwłaszcza na biegu jałowym nieprzyjemnie słychać silnik i lubi coś zawibrować.