Lista ocen Fiat Tempra (152) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miś fazi
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
przy tych osiągach i masie auta świetne, ceny części po prostu śmieszne biorąc do tego awaryjność to samochód nie ma pod tym względem konkurencji
~KOJAK - Student
Kombi 1.9 TD 80KM 59kW
Ja zawsze jezdze zaladowany ze kol nie widac tyle mam napchane 5 osob i dotego bagaze(studenci) a pali mi 6 litrow, jezdze ile chce i gdzie chce.
~Sławol - Swarzędz
Sedan 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jeżdzę na LPG i ostatnio przejechałem 911 km za 136 zł. A nóżkę mam ciężką. Co tutaj jeszcze pisać? Części mogły by być troszkę niższe, ale wiele zamienników
~Bodek
Sedan 1.6 86KM 63kW
Zależy od temperamentu kierowcy.Przy spokojnej jezdzie schodzę do 6,5 w trasie.W mieście nie sprawdzałem bo to nie ma sensu.Przeważnie nie jeżdżę w mieście.
~unis-mail@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Samochod raczej nie należy do najoszczędniejszych, spalanie LPG miasto 12-15l (lato-zima), trasa 9-10l (zaleznie od obciażenia), części w miarę tanie
~Lufa@sk8.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
to jest naprawde ekonomiczny samochó 5l nie przekracza poza miastem a nawet w mieście nie przekracza 6l oczywiśce normalnie jeżdżąc.
~Marcin (marcin_dzierzoniow@wp.pl)
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Paliwo 6l ropki/100 km ceny zarówno części oryginalnych (poza serwisem Fiata) jak i zamienników nie przyprawiają o wir w kieszeni
~Wielki Xiążę Warszawski
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
zużycie paliwa rozsądne, koszt eksploatacji i (niestety) dość licznych napraw niewysoki. Koszt zakupu śmiesznie niski
~BAJER
Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jak na taki duży pojazd na gazie jest spoko nie wiem jak na benzynie pali nigdy nie sprawdzałem ale na trasie rewelka
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra
12,2
10,8
~Znawca z Bielska-Białej Grzegorz M.
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
naprawy taniutkie, wogóle usterki są bardzo rzadkie, a jak są to drobne, paliwo-to auto trzeba wogóle tankować:-)