Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzbal
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu. Rewelacyjnie zintegrowany z tablicą zegarów sterownik LPG. Bardzo dobrem czysto grające 7-calowe radio zintegrowane z komputerem (podpowiadam słuchającym plików mp3, że trzeba wstępnie usunąć TAG-i bo może być kłopot z ich odtworzeniem, potem już nie ma problemu). Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy bezproblemowo automatycznie łączy się z telefonem i działa bez zastrzeżeń. Świetną sprawą jest tempomat - jak można...
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Za kierownicą siedzi się wygodnie (mam 186 cm wzrostu). Regulacja kierownicy i fotela kierowcy jest co najmniej wystarczająca. Wygodny, miękki regulowany podłokietnik między fotelami. Podłokietnik na boczku drzwi wykończony przyjemnym w dotyku materiałem - alcantarą. Kierownica pokryta skórą ekologiczną jak i gałka lewarka zmiany biegów. Powiem szczerze - w Audi A6 C7 skóra na kierownicy była w zasadzie taka sama jak ta w Tipo. Poszczególne...
~Marcin
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Wszystko pod ręką, czytelne, duże, solidne. Nie trzeba szukać gdzie co jest. Włącznik wycieraczek (pokrętło)m znam z punto, więc dla mnie nie ma zagadnienia. Niektórzy narzekają, że fiat w dziwny sposób rozwiązał temat wycieraczek, ale można się szybko przyzwyczaić.
~SzpicBrodka
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Wszystko pod ręką. Dostep do sterowania komputetem i radiem bardzo prosty. Osobiście wolałbym tylko sterowanie głośnościa radia pod lewą ręką kierownicy a nie pod prawą bo zmieniajac bieg nie mogę wyciszyć jednocześnie...
~Daniel
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Niby słaba opinia o plastikach deski rozdzielczej, ale naprawdę, nie widzę różnicy porównując ją do Astry czy Leona. Audi A3 czy Mercedes A klasy, to już jednak inna liga.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Nie mam zastrzeżeń, wszystko wydaje się być pod ręką. Trzeba się przyzwyczaić do przycisków sterowania radiem które znajdują się z tyłu kierownicy ale nie jest to dużym problemem
~Seti
Hatchback 1.3 MultiJet 95KM 70kW
Bardzo dobra. Zestaw multimedialny a'la tablet na srodku daje wiele mozliwosci i kontroli nad samochodem. Wielofunkcyjna kierownica tez sprawnie pomaga w podrozowaniu tym autem.
~Adam
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Regulacja kierownicy i fotela w dwóch płaszczyznach powoduje że można zająć wygodne miejsce i mieć swobodny dostęp do wszystkich guzikow w aucie
~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Doskonała, żadnych niepotrzebnych przycisków, bardzo przyjazne sterowanie z kierownicy (przyciski z przodu i z tyłu). Dużo schowków i kieszeni.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Hatchback
7,8
9,7
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Wszystkiego na swoim miejscu. Dużo miejsca na butelki, kawkę, półka na telefon. Podłokietnik też pojemny. Wygodne fotele.
Fiat Tipo II Hatchback