Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
W tym miejscu słowo o wykończeniu - wewnątrz Bravo prezentowało się lepiej - fajniejsze materiały o ciekawszej fakturze - jak dla mnie jedne z lepszych w klasie. Z drugiej strony w TIPO też część plastików miękka, na plus na pewno dobre spasowanie, choć ogólny wygląd wnętrza słabszy. Odnośnie całokształtu - za 52300 PLN brutto otrzymuje się samochód o wymiarach kompaktu, z dużą ilością miejsca wewnątrz i genialnym bagażnikiem. Na wyposażeniu 6...
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Cóz - za Tipo 1.4 T-Jet Lounge + pakiety, zapłaciłem 71.000 zł. W tej lub trochę niższej cenie zaczynają się cenniki innych producentów - w zależności od uzyskanego rabatu. Często też są to auta z podstawowym, dość skromnym wyposażeniem i w zdecydowanej większości niewystarczającym silnikiem m.in.: Ford Focus, Volkswagen Golf, Skoda Rapid/Octavia czy Nissan Qashqai albo Jeep Renegade. W przypadku powyższych kandytatów miałem do wybory...
~SzpicBrodka
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Kupiłem nowe auto w okazyjnej cenie. Wersja lounge z dodatkami, jedynie bez nawigacji, bo nie zależało mi na tym. Za cenę do 70 k nic nowego w tej klasie i dieslu z pewnością nie znalazłbym. Oglądałem i jeździłem testowo oplem, kia, hyundaiem, byłem w różnych salonach i musiałbym dopłacić minimum 20k by miec wyposażenie z tipo
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Nie ma na rynku drugiego tak dużego samochodu z takim wyposażeniem w takiej cenie. Przed zakupem Fiata TIPO rozważałem jeszcze zakup Skody Rapid, Opla Astry. Z takim samym wyposażeniem te auta były o 20 000 zł droższe. A jak da się wynegocjować jakieś upusty to już nie ma o czym dyskutować.
~Krzbal
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Za wersję Lounge bez podgrzewanego fotela i bez nawigacji zapłaciłem 69.300zł. Tak jak napisałem najważniejsza była fabryczna instalacja LPG - raz w życiu miałem diesla i nigdy więcej tego nie zrobię. Konkurencja tego nie mia, a w tej cenie oferuje kompletnego golasa ...
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jak na razie jest ok wydaje mi się, że w tej cenie jest wszystko jest w porządku. Mógłbym cos więcej napisać gdyby moje auto maiło większy przebieg i sam przejechał bym nim więcej niż obecne 2400km
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Chyba stosunek jakości do ceny w tipo jest chyba nie do przebicia. Ewentualnie citroena można wziąć pod uwagę ale silniki ma kiepskie. Ja stawiam na Tipo!
~Marcin
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Jedna z największych zalet auta. Dostajemy dużo za niedużo, tzn. konkurencja daje mniej. Kawał bardzo solidnego samochodu z porządnym 4-cylindrowym silnikiem.
~Panjacek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Za drogie względem jakości jako Tipo XXI w. jako całości tego co prezentują teraz samochody.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Hatchback
7,8
9,7
~Paweł
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Idealnie. Jak dla mnie bezkonkurencyjny stosunek tego co się dostaje za takie pieniądze.
Fiat Tipo II Hatchback