Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Na początku wszystko wydawało mi się, super ale z biegiem pokonanych km zaczynają irytować mnie świsty powietrza przy słupku B akurat koło głowy kierowcy. Również zacząłem zwracać więcej uwagi na świst powietrza z samych drzwi kierowcy. Wydaje mi się jakbym miał non stop lekko uchyloną szybę, i szum ten słyszę już od około 70km/h. Silnik na biegu jałowym nie słyszalny, podczas przyspieszenia cos tam słychać ale tragedii nie ma. Podczas...
~Paweł
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jest bardzo dobrze do ok 120 km/h. Powyżej tej prędkości silnik wchodzi powyżej 3500 obrotów i jest już to nieprzyjemny dźwięk. Również zaczynają być słyszalne szumy opływowe ale przebija je silnik. Poniżej 120 km/h jest według mnie bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewałem
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jeżeli to auto ma określenie "budżetowe" to tu akurat jest wiele więcej. Szum powietrza i tak robi swoje. Jak ktoś chce porównywać ten samochód do Audi czy BMW lub Mercedesa to niech jeszcze porówna ceny i na tym kończy się bezsensowna dyskusja.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Wnętrze Tipo jest dobrze wyciszone. Silnik ma przyjemny dźwięk. Na razie nie rozpędzałem się powyżej 140km/h więc nie wiem jak sprawuje się wyciszenie wnętrza przy wyższych prędkościach. Wyraźnym minusem jest szum wokół lusterek przy wietrznej pogodzie.
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Najgorszy element Tipo. Gdybym nie słabe wyciszenie to byłby naprawdę dużo wyżej w rankingu. Do 90km/h jest przyzwoicie natomiast już przy 110 dochodzą hałasy. Przy 140 jest tragedia.
~Tomas38
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Zaskakująco dobre wyciszenie , nawet na autostradzie. Co ciekawe Tipo S-Design ma akustyczna szybe przednią zmniejszająca poziom hałasu ( niby montowana w autach premium) :)
~Marcin
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
To chyba największa niespodzianka na plus. Auto jest ciche, zaskakująco ciche nie tylko jak na "budżetowe", ale także w porównaniu do innych "pełnoprawnych" kompaktów.
~Fabian R.
Hatchback 1.4 95KM 70kW
90km/h -110km/h komfortowa cisza plus cichy szum opon. 140km/h już gorzej, osobiście wybieram wtedy radio niż hałas dobiegający z zewnątrz.
~Jakub
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Przy wyłączonym nawiewie, praktycznie nie słychać silnika. Przy prędkościach powyżej 100 km/h słychać szum powietrza, ale nie przeszkadza to za bardzo.
~Daniel
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Tu powinienem dać nie 5, ale 6 gwiazdek! Auto jest niesamowicie wyciszone, a jak już się wkręci na obroty, to słychać bardzo fajny dźwięk silnika.
Fiat Tipo II Hatchback