Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback 1.4 95KM 70kW 2016-2020 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
W tym miejscu słowo o wykończeniu - wewnątrz Bravo prezentowało się lepiej - fajniejsze materiały o ciekawszej fakturze - jak dla mnie jedne z lepszych w klasie. Z drugiej strony w TIPO też część plastików miękka, na plus na pewno dobre spasowanie, choć ogólny wygląd wnętrza słabszy. Odnośnie całokształtu - za 52300 PLN brutto otrzymuje się samochód o wymiarach kompaktu, z dużą ilością miejsca wewnątrz i genialnym bagażnikiem. Na wyposażeniu 6...
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Nie ma na rynku drugiego tak dużego samochodu z takim wyposażeniem w takiej cenie. Przed zakupem Fiata TIPO rozważałem jeszcze zakup Skody Rapid, Opla Astry. Z takim samym wyposażeniem te auta były o 20 000 zł droższe. A jak da się wynegocjować jakieś upusty to już nie ma o czym dyskutować.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jak na razie jest ok wydaje mi się, że w tej cenie jest wszystko jest w porządku. Mógłbym cos więcej napisać gdyby moje auto maiło większy przebieg i sam przejechał bym nim więcej niż obecne 2400km
~Panjacek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Za drogie względem jakości jako Tipo XXI w. jako całości tego co prezentują teraz samochody.
~Paweł
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Idealnie. Jak dla mnie bezkonkurencyjny stosunek tego co się dostaje za takie pieniądze.
~OPTYMISTA100
Hatchback 1.4 95KM 70kW
jakość podobna do konkurencji tylko mamy taniej przy zakupie.
~Jakub
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Fantastyczny. Niczego mi nie brakuje w tym aucie.
Fiat Tipo II Hatchback