Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon 1.4 95KM 70kW 2016-2020 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tutaj zaskoczenie. Jest dużo lepiej niż się spodziewałem. Bez zastrzeżeń. Układ jest miękki ale w zakrętach jest naprawdę dobrze. Bardzo intensywne wspomaganie. Tryb city bardzo dobry na ciasne parkingi itd. Świetne umiejscowienie przycisku do jego włączenia.
~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
W ciągu niemalże 30.000km i roku użytkowania jedyna usterka to łączniki stabilizatora z przodu. Poddały się po 17.000km, jednak wcale mnie to nie zdziwiło, jest to raczej norma w dzisiejszych samochodach. Wymienione na gwarancji.
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Za tę cenę nie dostaniemy w Polsce samochodu z bardziej komfortowym zawieszeniem. Pewność prowadzenia również jest akceptowalna. Dla niektórych minusem może być niewielki prześwit.
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Prowadzenie poprawne i nie ma się do czego przyczepić. Zawieszenie jak na mój gust trochę sztywne, ale moje odczucia mogą być mylące bo przedtem 3 lata jeździłem typowym kanapowcem.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Nie szaleję, ale w zakręty wchodzi bezpiecznie - jak to ktoś nazwał w teście: "wertepowate" drogi nie są uciążliwe. Przyjemnie się sunie nawet po gorszych nawierzchniach.
~Krzysztof
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Auto trzyma sie bardzo fajnie drogi nawet na serpentynach górskich. Jeśli chodzi o jazdy po autostradach to max 130 km/h bo jak wieje to mocno nim buja.
~Arek
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Układ jezdny na plus, auto nie przechyla na zakrętach i chętnie je pokonuje, świetna zabawa na górskich serpentynach.
~Mariusz
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jak na razie nie bede sie wypowiadał z uwagi na niski przebieg. Jak dotad bez zarzutów. Autko fajnie wybiera nierówności.
~Jerzy
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jak dla mnie to zwinny samochód .Dobrze się zawraca. Dobry skręt. Na drodze dobrze się prowadzi.
~Przemo
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jak u Fiata , w miarę sztywny ale komfortowy, na zakrętach bardzo sprawnie pracuje.
Fiat Tipo II Station Wagon