Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon 1.4 95KM 70kW 2016-2020 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tutaj niestety najsłabsza ocena, bo mimo iż klimatyzacja i układ ogrzewania działają jak najbardziej poprawnie i sprawnie, to klimatyzacja jest obrzydliwie... głośna! Momentami jej buczenie i wycie odbiera całą przyjemność z jazdy. Na chwilę obecną była zmieniana sprężarka klimy na gwarancji, co niestety nie pomogło. Serwis szuka następnych możliwych przyczyn, zobaczymy co będzie dalej. Radzę zwrócić na to uwagę przy odbiorze auta bo fora...
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Brak kratek nawiewu dla pasażerów tylnego rzędu. Nawiewy znajdują się pod siedzeniami kierowcy i pasażera. Dość głośno pracuje dmuchawa. W lato szybko chłodzi w zimę szybko się nagrzewa. Jeśli przewozimy pasażerów na tylnej kanapie warto ustawić wyloty na nogi ponieważ, dżucze nawiewów ma tył znajdują się pod przednimi fotelami.
~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Ogrzewanie i klimatyzacja działa tak jak powinna, jest sprawna. Jednak klima w upały jest niesamowicie głośna i buczy (dźwięk słyszalny w kabinie). Serwis próbował wymieniać m.in. sprężarkę ale to nie pomogło, niektóre egzemplarze Tipo borykają się z tym problemem i nikt nie wie gdzie leży przyczyna.
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Klimatyzacja podczas intensywnej pracy głośno buczy, zagłuszając jednostkę napędową. Pracuje jednak wydajnie. Producent nie zastosował kratek nawiewu dla pasażerów drugiego rzędu.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Póki co super - szybko osusza przednią szybę, klima działa bez zastrzeżeń - mam jednostrefową, ręczną, ale mi wystarcza.
~Mariusz
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Autko bardzo szybko się nagrzewa za co duży plus. Klimka fajnie chłodzi. Nie mam uwag.
~Arek
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Sprężarka klimy pracuje dość głośno, a klima wydaje się trochę za słaba.
~Krzysztof
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Klimatyzacja i ogrzewanie wanie działa bez zarzutu.
~Jerzy
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Klimatyzacja manualna myślę ,że spełni oczekiwania.

Usterki Fiat Tipo II

Fiat Tipo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Przemo
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
wszystko działa sprawnie i cicho,
Fiat Tipo II Station Wagon