Lista ocen Fiat Uno I (99) - Całokształt

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czaczus8@wp.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Świetne auto, ale kupujcie tylkoe te, które zostały wyprodukowane w Turynmie, są dużo wyższej jakości. Sprawdziłem to doświadczalnie
~w
Hatchback 1.0 44KM 32kW
szkoda dalej gadać- po 106000 km przebiegu samochód złom ( miałem go od nowości z salonu)
~rydzoslaw
Hatchback 1.0 44KM 32kW
jak za ta kase i na to klase to nie jest zle ale auto nie specjalnie trwale, ale nadal jedzi :)
~Darek Trznadel
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Przyjemny samochodzik za niską cenę i w sam raz do miasta, dla niewymagajacych równiez i na trasę.
~seba.mackiewicz@gmail.com
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Lubię to auto. Dobrze mi się nim jeździ. Jak ktoś chce oszczędnego, taniego auta to jak najbardziej Uno.
~kaper
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
najpowazniejszym problemem mojego autka sa hamulce, niestety w zaden sposob nie chca rowno brac
~Bercik
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Niestety na Uno przesiadlem sie z Opla Corsy B. Porownania Unok wytrzymac nie potrafi, wiec stad te oceny.
~zenon
Hatchback 1.3 Super Diesel 45KM 33kW
przejechałem 13000 km i tylko wymieniłem linkę sprzęgła, pompę wodną, no i jeszcze małe spawanie tłumnika
~cast@op.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Dość fajne autko jak za taką kasę!. Wrto!. Ma dość duże przyspieszenie wymieniłem wałek i pali gumki!!!

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ddamek@wp.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
jak dla mnie wystarczajacy w miescie i na trasie rzwawo silnik zabiera sie do roboty