Lista ocen Fiat Uno I (99) - Całokształt

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Biedron UNO fan
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Wspaniałe autko dla młodych fanów szybkiej jazdy za małą cenę. Auto nadaje sie do wszystkiego. Start spod świateł wygrywa z BMW 525i rocznik 1995 - sprawdzałem! Fascynujące i oszałamiające osiągi i to w skromnym opakowaniu. Jeśli szukasz samochodu którym zadziwisz dumnego jak paw posiadacza Merca to wybierz Uno 1.3 turbo
~paul.jerry@interia.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
autko jest w rodzinie od nowosci jestem drugim kierowcą,i na prawde jestem zadowolony.mialem tylko raz powazna awarie,poszla uszczelka pod ghlowica.jako tako sie nie psuje i ciagle sie toczy,jest tanie w eksploatacji ,odpowiednie na miasto jednym slowem trafil mi sie dobry model ma nabite ponad 200tys i bzyka jak dlugo zobaczymy...
~kends
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Generalnie dosc udany model, za niewygorowana cene. Mozna polecic wszystkim, którzy nie maja zbyt duzych wymagan. umiarkowane spalanie, sporo miejsca dla kierowcy i pasazerow, pokazna przestrzen bagazowa, niskie koszty eksploatacji (czesci zamienne) - to atuty tego auta. Minusem sa natomiast za glosne zawieszenia.
~miliard@onet.eu
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Za 7 tys. nie ma alternatywy dla auta tej wielkości i z tego rocznika. Uważam że to dobry wybór dla młodej rodziny z małymi dziećmi. Jednak moja opinia jest trochę subiektywna bo Uno porównuję do CC, którym zrobiłem 102 kkm. Ogólne wrażenie po 2 tygodniach użytkowania jest na 4 z dużym +
~dario
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
samochód doskonały po mieście i małe wypady poza miasto.silnik naprawde bez awaryjny oprócz wycieków.wygodne fotele wysoko osadzone.bagażnik np.większy niż w cc.dośc tanie części w duzym wyborze zastępczych.jedna największa wada to blach,chyba ze ją często konserwujesz-koniecznie nadkola
~tomek r.
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
powinien się mniej psuć, miałem wczesniej 3 japończyki, jeden 10 letni ale takich awarii nigdy nie miałem jak we fiaciorku; jest to samochód potwornie prosty, bez żadnych wodotrysków, jako autko w mieście do pracy spisuje się doskonale, jako samochód na wakację odradzam z całą stanowczością;
~Mysza
Hatchback 1.3 Turbo i.e. 105KM 77kW
Daję mimo wszystko ocenę dobrą. Jest to auto które ma 12 lat i od nowości nie było w nim praktycznie nic wymieniane (poza olejem) przyszedł czas na naprawy i akurat trafiło na mnie - cóż tak się zdarza. Są jednak i plusy - w miarę tanie części i jak już coś się zrobi to działa.
~taisho@iteria.pl
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Jezdze ok.2lat i jezdzi mi sie dobrze.W miare niskie zuzycie paliwa ok.4.5l/100km przy 80-110(dobra elastycznosc na 5 biegu), w miescie okolo 6l/100km.140 km/h i mozna wiecej(w moim przypadku troche strach),golfow 1.3b i inych badziewi podobnych sie nie boi choc troche "mulowaty"
~maxxx juby0@go2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
to już złom ale jak na swoje lata to trzyma się dobrze (jak na fiata...). autko bardzo twarde i wytrzymałe - dzisiaj ciągnąłem nim przyczepę dwuosiówkę takiej wielkości, że dwa uniaki wchodzą w nią bez składania lusterek ;-))) - ledwo jechał ale 30 km przejechałem ;-)

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mykita, mikicin7@wp.pl
Hatchback 0.9 45KM 33kW
jak na taki silnik to chyba dużo palił, strasznie słaby - pod górkę problemy z wyprzedzeniem nawet konia z wozem, wszechobecna korozja ale to chyba nic dziwnego w 13 letnim Fiacie, cały czas trzeba było w nim coś grzebać-wymieniać i ciągle dolewać oleju