Lista ocen Fiat Uno I (99) - Całokształt

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ves
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Bardzo dobry samochodzik. To auto przy właściwej eksploatacji i terminowej wymianie zużywających się elementów jest ekonomiczne, ma całkiem przyzwoite osiągi, dobrze się prowadzi, jest całkiem wygodne dla 2 osób i całkiem ładnie wygląda.
~hubi
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Wsadziłem gaz i jest super 38 zł cała butla - 300 km !!! Skrzynia mi zgrzyta ale to jest ponoć normalne. Ogólnie mam włoskiego i jest spoko ,na gazie prawie mocy nie stracił, kwestia regulacji , beznadziejny drążek skrzyni jak w autobusie.
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Ogólnie mówiąc samochód jest Dobry dla początkującego kierowcy lub rodzinki za małym budżetem. Mło pali , w miarę szybko jeździ. Niestety trzeba dbać o blachę. Najlepiej ją zabezpieczyć zaraz po kupnie owego auta.
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
proste auto jezeli ktos ma male wymagania i niewielkie potrzeby, dobre na jazde w miescie i okolicach, na trasie za słabe, ten silnik uniemożliwia szybkie wyprzedzanie, pozatym lekkosc auto powoduje znoszenie auta przy zawiewach
~quentin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
niezawodny samochód i nie kradną go i włamują się do niego, jeździ pewnie i szybko jak na tą klasę, w Polsce do 160 km/h, obecnie osiąga średnią 80-100 km/h na polskich drogach, a w nocy 120 km/h, jak 10-lat temu
~Beni
Hatchback 1.4 TD 70KM 51kW
Mam go 7 lat i tylko raz miałem z nim problem(padła jakaś kostka bez której nie odpalał,ale kupiłem nową i jezdzi dalej i cos mi sie zdaje że bedzie jeszcze jeżdził i jeżdził, a ma 19 lat).Naprawdę polecam !!!!!!!!!!!!!
~GaCo Z kAliSza
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Ogólnie mówiąc to całkiem udany i zgrany samochodzik. Bardzo łatwo się w nim "zakochać". Ma wszystko to co samochód mieć powinien. Jak dla mnie to powinien mieć trochę więcej mocy jako kupione przez nas seryjne autko...
~3bit P.S.Y.C.H.O.S.Q.A.D. DEVIL RED UNO
Hatchback 1.4 TD 70KM 51kW
Autko jest super, oczywiscie moowie o UNO do 89 rocznika, te nowsze sa baaardziej delikatne i maja slabsze osiagi. Nawet mozna sproobowac swoich sil z VW POLO 4 (1.4 75KM), GOLFEM 1.6, MONDEO COMBI najnowszy model ;)
~wujek_lol
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
auto typowo miejskie. niskie spalanie. z tylu troche malo miejsca na nogi. bagaznik, ktory spokojnie zmiesci zakupy. tanie czesci zamienne oraz wytrzymaly silnik to najwieksze "+" tej wersji uno

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomitek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jest to mój pierwszy samochód, użytkuje od 6 lat, gdyby nie rdza to jeszcze bym nim pojeździł. W sumie jak czytam oceny innych użytkowników to mam wrazenie że trafiłem niezły egzemplarz .