Lista ocen Fiat Uno I (99) - Całokształt

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Miałem 2 uno, jeden z 1996 r (składany w Polsce) drugi z 1993 r (oryginalny włoski) Sprzedałem tego młodszego bo się sypał jak stare budownictwo. Niestety jak już coś polak zrobi to... lepiej nie gadać.
~RomaL
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Gdyby blachy były nierdzewne, to byłoby doskonale. Oczywiście w klasie porównywalnej. Udany, zwinny samochodzik. Łatwy do naprawy, części niedrogie (no chyba, że oryginały włoskie z Bielska ).
~rademaker
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Samochód bardzo pakowny jak na te rozmiary (5 drzwiowy), siedzenia z tyłu składają się na płasko. Wózek dziecięcy mieści się w bagażniku. Doskonała widoczność dla kierowcy. Na gazie tani w eksploatacji.
~lukas
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
kanciaty jak wózek na zakupy. z silnikiem 1.4Turbo 114kM siwy dym, a cena..... Tanie autko sportowe, nawet jak zniszczysz. Niestety trzebe uważać na krawężniki łatwo urwać zderzak:(
~joker_nh@op.pl
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Samochód do miasta i na niedalekie wyjazdy za miasto. Idealny dla kobiety na zakupy jak i dla rodziny z małymi dziećmi. Polecam (szczególnie młode egzemplarze).
~ostry544
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Ogólnie to lepszy wybór niz jakies CC, wysoko sie siedzi i dosc wygodnie, ekonomiczny i wystarczająco miejsca, wsam raz na niedługie wypady.
~pkietrys@vp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Tani samochód. Jeśli zależy nam na oszczędności a nie szybkości to jak najbardziej do polecenia. Ale jeśli wymagamy czegoś szybkiego to odradzam...
~Bart
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Autko ekonomiczne i przedewszystkim niezawodne, dobra dynamika przy niewielkim spalaniu to dobry wybór dla dużo wymagających przy niskiej cenie :)
~awiejak@o2.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Tanie i ekonomiczne auto dla osoby z ograniczonym budżetem. Dość dobry komfort jazdy, trochę słaby silnik na trasę, dość duży bagażnik (270 L)
~dario
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
autko do jazdy po mieście i na wypady wekendowe.silnik mało awaryjny na trasie 5 litr.bagażnik jak te gabaryty nie mały.wygodne siedzenia