Lista ocen Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 (57) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GaCo Z kAliSza
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Poważnych usterek w ogóle nie odnotowałem, wymieniłem tylko amortyzatory na twardsze i nadające się bardziej do sportowej i dynamicznej jazdy...
~Tomitek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jedyną poważna usterka - RDZA!!! (choć podobno mój nieźle się trzyma (bo robiony jeszce we włoszech). Sprzęgło po 90 tys, ostatnio bak.
~kierowca bombowca
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
wspomniany remont skrzyni - 400zł ramont silnika (po 80000) -800zł poza tym dwa razy wymienuiane przednie wachacze, RDZA (zeżarła mi pół drzwi)
~Arkadyk
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Może mam szczęśliwy egzemplaż, ale trzyma się dobrze. Pilnować wymiany oleju, nie zamęczać, a pojeździ się długo i spokojnie.
~ves
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Amortyzatory przednie. Nadmierne zużywanie sprzęgła z powodu małego momentu silnika / napędu na niskich obrotach.
~Ewa
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Miałam wymianę pompy paliwa, kapitalny remont silnika, naprawę hamulców, wymianę termostatu, a lista napraw rosła zamiast maleć.
~Adam, ammk79@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Nic-wciąż te same amortyzatory,to samo sprzęgło,ten sam rozrusznik i alternator. Żadnych kłopotów
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
zdarzją sie, a to łożyska od koła czy alternatora, a to przewody wysokiego napiecia i takie tam....
~lukas
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
raz w roku u mechanika oleje i filtry+ co trzeba.Największy mój rachunek 410zł.Zobaczymy jak bedzie dalej
~Damian
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
poważniejszych nie zanotowano. jedynie wycieki z silnika są denerwujące i nie do opanowania.