Lista ocen Ford Cougar 2.5 i V6 24V 170KM 125kW 1998-2002 (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
nic jeszcze mi się nie zepsuło, prócz rzeczy eksploatacyjnych: 1. sonda lambda przy przejechanych 160tys km, ale pewnie pomogła w tym instalacja gazowa - koszt około 100zł + wymiana 2. zapchany system recyrkulacji spalin - naprawa około 50zł 3. przepalona żarówka i popsuty akumulator (oryginalny po 8 latach!!!) :) ogólnie nic się nie psuje, a warto upewnić się raz na pół roku podjeżdżając na komputer i za 50zł robić diagnostykę
~Paweł omegga@irc.pl
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Ocena 4. Wysiada silniczek IMRC praktyznie w kazdym egzemplarzu. Jest to modul odpowiedzialny za otwarcie krotkich kanalow przy przekroczeniu 3850 obrotow i wtedy auto dostaje kopa. U mnie po zakupie bylo zchrzanione ale sam dalem rade z lutownica i 4 pakiem tyskiego.
~piotroszka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Nie raz pilot mi nie otwiera auta musze kluczykiem i nie raz zamknie ale alarmu nie wlaczy.Nic wielkiego trzeba poprostu kluczykiem.Moze to byc od zimna.Od poczatku podgrzewanie siedzeń nie dziala podobno czesta wada w tych autach nie chcialo mi sie robic zrobie na nastepna zime.
~Will333
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Oczywiście nie obyło by się bez drobnych napraw ale oprócz żarówek itp. Nic się nie dzieje. Teraz zaczęły mi obroty czasem falować ale możliwe ze to przez ponad roczny postój tego auta. Zobaczę po oczyszczeniu elektryki i elektroniki z nalotu
~Czubi
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Drobne usterki praktycznie nie występują, jak już się coś psuje to na całego. Taki urok i prostota tego auta, solidna i toporna konstrukcja mechaniczna i podstawowa elektronika = brak drobnych usterek
~nicki
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Mam autko pare miechow,w tym czasie wymienilem jedna z gum i sworzen.Pozatym zero problemow z awaryjnoscia.Cenny niektorych czesci pwalaja z nog jak np pompa paliwowa 1900zl ORGINAL,czy filtr paliwa 110zl
~kris1983
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Auto super niezawodne to nie jest.Pada osprzet silnika.Modul IMRC,auto jezdzi ale ma jakies 130 koni i niezbyt chetnie rpzyszpiesza.Do tego typowo dochodza awarie EGR,pada pogrzewanie foteli.
~Chester
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Narazie jest dobrze czas pokaze. W sumie to od kupienia nie działają podgrzewane siedenia, ale podobno to norma. narazie nie mam czasu tym się zająć. Auto mam pół roku.
~marcinkowski
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
sterowanie lusterkami kontorla trakcji ladowanie imrc odpadajace wsteczne lusterko odpadajace uszczelki padajace zarowki woda w bagazniku odpadajaca podsufitka
~Lai90
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Plastiki lubią odstawać, a drobne rzeczy takie jak zaczepy do dywaników łamią się dość łatwo, ale generalnie wnętrze zrobione jest bardzo dobrze.