Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992 (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
-jak na to auto bez zarzutu-A mówili że Ford dużo pali-nie należy generalizować!-te 1.3 silniki mocy za grosz nie mają ale za to palą mało(mi palił 5.5 na trasie benzyny-teraz 7-8 gazu, ale szybciej jeżdżę-cały czas 100-115)-moze to i wolno ale na ten motor-akurat-częsi raczej tanie-klocki 70zł i tarcze100zł za 2 szt.-nie można nażekać!!!
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na samochód w tej klasie doskonale, gazu pali średnio, benzyny jak maluch. W utrzymaniu i zakupie części - nie kłopotliwy, jeżeli serwisuje się go u sprawdzonego mechanika który sumiennie wykonuje swoją pracę to powiedzenie \"Ford g... wort\" staje się bez sensu
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Duża ilość zastępczych części, robocizna też tania- w szczególności że escort z 92r jest zbudowany bardzo "prosto" jak cep bojowy. Bardzo często wystarczy młotek i zestaw kilku kluczy do prostych napraw. Zużycie paliwa (LPG): w mieście 11/12 l w trasie: min. 8l
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jezdze escortem na gazie robie jakieś 20 tyś rocznie spalanie przyzwoite na poziomie 8-9 litrów gazu średnio wrazliwy na jakośc gazu najlepszy na shellu, natomiast benzyny mi spalał srednio 7 do 8 litrów także jak na niska pojemnośc zbyt wiele pije benzynki
~tomasik7585@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Gazu wcina mi 10 litrów...!! Nie jeżdżę spokojnie, choć zdarza mi się... Na 300 km starcza 30 litrów gazu...czasem z pedałem wbitym w podłogę, czasem spokojnie...
~Zdebesciak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
na trasie jest rewelacyjnie da sie zejsc ponizej 7 l/100, raz udalo sie dojsc do 6, ale w miescie masakra szczegolnie w trybie krotkodystansowym i ciaglym odpalaniu i zapalaniu
~jad1
Hatchback 1.3 60KM 44kW
pali ok 7 l w cyklu mieszanym. w zimie weźmie ok 8. ceny części zaminnych nie są wysokie. jeśli oczywiście nie kupujemy od dillera. dużo zamienników na rynku.
~Bartosz Machaj mach@by.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jest to samochod spalajcy dokladnie tyle, ile wazy stopa kierowcy- od 7 litrow do... ach nie pytac. Tanie czesci orginalne i dobre zamienniki.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ten mały silniczek duzo je, a mało daje z siebie, ale nie jest źle. Ceny napraw i części są tanie, dużo zamienników.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Oszczedny, nie ma specjalnej roznicy pomiedzy oszczedna a nieoszczedna jazda, w zime spalil nieco ponad 8, a w lecie max. 7,1
Ford Escort V Hatchback