Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobrze wyprofilowane fotele jak na rok i klasę samochodu.Nie wiem nie mam wersji \"ghia\" ale w innych escortach nie widzę drugiej dźwigni do regulacji siedziska.Mam oczywiście regulacje oparcia i odległości fotela ale o dziwo w innych nie widziałem regulacji siedziska a ja mam co jest bardzo wygodne.Mam też regulację kierownicy.
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
to jest jednak kompakt z końca lat 80-tych cudów nie można oczekiwac po długości 4,10m!! :( w cztery osoby da się jechać nawet na długie trasy. jedak z przodu będzie czuć kolana pasażerów tylnej kanapy :(
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
dla mnie jako kierowcy czasami zbyt mało miejsca na nogi (kolanami zapieram o deskę rozdzielczą) dodam że mój wzrost to 192cm. pasażerom podobno zawsze było wygodnie...
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
przestrzeni to mu nie brak, mozna spokojnie jechać w 5 osób i jest ok:D nikt sie nie gniecie, bagaznik pojemny:D ogólnie to miejsca ma sporo:D
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
z przodu dosc dobrze( ja mam 192 cm wzrosto) na maxa siedzeinie w tyl i sie wygodnie przemieszczam z tylu nikt tez nie narzekal. moja ocena 4,5
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
samochód oferuje dosyć miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu...z tyłu wygodnie siedziec moga wysokie osoby (180cm wzwyż)
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
przestrzen dla 4 os bez wieszysz zastrzezen (zawiozl mnie na wakacje 4 os plus wyladowany po dach bagaznik)
~markowski77@o2.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
wygodnie i dużo miejsca jak na auto tej kategorii i wielkości. Lepszy od golfa albo astry.
~Bzyku888
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jak na tą klase auta to w escorcie jest bardzo dużo miejsca, no i bagarznik 380l to bardzo dobry wynik
~BzYkU:-)
Hatchback 1.4 71KM 52kW
auto klasy średniej a miejsca jak w limuzynie:-).Auto ma również duży jak na tą klase bagażnik(380litrów)
Ford Escort V Hatchback